İhtiyaç Kredisi, Kredi

Her İhtiyaca Özel İş Bankası Kredi

Türkiye İş Bankası yaza özel tüm ihtiyaçlara yönelik ihtiyaç kredisi seçenekleri sunuyor. Yazın gelmesi ve öğrencilerin karne almasının ardından tatil hayali kuran ailelere ya da nakit ihtiyacı olan kişilere yönelik […]

Türkiye İş Bankası yaza özel tüm ihtiyaçlara yönelik ihtiyaç kredisi seçenekleri sunuyor. Yazın gelmesi ve öğrencilerin karne almasının ardından tatil hayali kuran ailelere ya da nakit ihtiyacı olan kişilere yönelik ihtiyaç kredisi seçenekleri İş Bankası’nda!

Tatil Yerine Balkona Çıkan Aileler İçin İş Bankası İhtiyaç Kredisi!

Yazın sıcakları ile birlikte tüm yılın yorgunluğunu atmak isteyenler, memleketlerine gitmek isteyenlerin yardımına bu yaz İş Bankası koşuyor. Her keseye ve her bütçeye uyacak en uygun ihtiyaç kredisi kampanyaları ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Tüm ücreti çalışanlar, serbest meslek sahipleri ve emekliler Haziran Ayı İhtiyaç Kredisi kampanyasından 29 Haziran 2012 tarihinde kadar faydalanabilirler. Üstelik 5.000 TL’ye kadar 12 ay vade ile aylık %0,66 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Daha yüksek miktarlı ve uzun vadeli kredi ihtiyacı olanlara ise 60 ay vadeli 30.000 TL’ye kadar farklı ihtiyaç kredisi seçenekleri sunuluyor.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İş Bankası ihtiyaç kredisine İş Bankası şubelerinden, İş Bankası bankamatiklerinden, İş Bankası internet şubesinden, telefon şubesinden, İşCep, İşPad veya İşWap üzerinden kolayca başvurabilirsiniz. Aralarında birer boşluk bırakarak NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ “4402” ye SMS göndererek de kredi başvurusu yapabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.