Kampanya, Mevduat Kampanyaları

Akbank İnternet Şube Vadeli Mevduat Kampanyası

Akbank Bireysel İnternet Şubesi’nden TL veya döviz cinsi vadeli hesap açın, Akbank’ın sunduğu özel faiz oranı ile birikimleriniz daha çok kazansın! Avantajlı faiz oranlarından faydalanabilmek için vadeli hesabınızın internet şubesi’nden […]

Akbank Bireysel İnternet Şubesi’nden TL veya döviz cinsi vadeli hesap açın, Akbank’ın sunduğu özel faiz oranı ile birikimleriniz daha çok kazansın! Avantajlı faiz oranlarından faydalanabilmek için vadeli hesabınızın internet şubesi’nden açılması yeterlidir. İnternet şubesi “Hesaplarım” menüsünden “Vadeli Mevduat Hesap Açma”  adımı ile istediğiniz vadeyi seçerek vadeli mevduat hesabınızı açabilirsiniz.

Vadeli TL hesaplarınız için %10,50, USD ve Euro vadeli mevduat hesaplarınız için ise %3,50’ye varan faiz oranları fırsatından faydalanabilirsiniz. %10,50 faiz oranı 100.000-2.999.999,99 TL arası tüm tutarlar için geçerli olup, vade aralığı 28-31 gün arasıdır. Vade sonunda vadeli hesabın temdit etmesi istendiği takdirde o tarihte geçerli olacak tabela faiz oranları geçerli olacaktır.

Eğer siz de Akbank müşterisi iseniz bu uygun faiz oranından faydalanmak için birikimlerinizi hemen vadeli mevduat hesabında değerlendirin. Eğer Akbank’ta henüz bir hesabınız yok ise bu kampanyadan faydalanmak için tam zamanı!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.