Kampanya, Kredi Kartı Kampanyaları

Axess’ten Ramazan’a Özel 40 TL Chip-para!

Ramazan ayında sahur ve iftar sofraları için ayrı bir özen gösteririz ve çeşit çeşit yemekler ile masamızı donatmak isteriz. Axess, Ramazan’da yapacağınız market harcamalarınız için 40 TL chip para hediye […]

Ramazan ayında sahur ve iftar sofraları için ayrı bir özen gösteririz ve çeşit çeşit yemekler ile masamızı donatmak isteriz. Axess, Ramazan’da yapacağınız market harcamalarınız için 40 TL chip para hediye ediyor.

13 Temmuz – 16 Ağustos 2012 tarihleri arasında yapacağınız market sektöründe 100 TL ve üzeri 5. alışverişinize Axess kredi kartınıza 40 TL chip para yüklenecektir. Kampanya Axess üye işyeri şartı aranmaksızın tüm market sektöründe hizmet veren işyerlerinde geçerlidir. Kampanyadan kazanılan chip paralar, 5. harcamayı gerçekleştirdiğiniz karta anında yüklenecektir. Aynı gün içerisinde aynı işyerinden yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerin ilki kampanyaya dahildir.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmek için cep telefonunuzdan RAMAZAN yazarak 4566’ya SMS göndermeniz gerekmektedir. Gönderilen SMS ücreti Turkcell için 0,50 TL, diğer GSM operatörleri için ise kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirme gerçekleşecektir.

Kampanyadan Axess, Wings, FISH, Carrefour Axess, Exi-26 ve Neo asıl ve ek kartlar yararlanabilir. Bir müşterinin tüm kartları ile kazanabileceği maximum chip para tutarı 40 TL’dir.

Kazanılan Chip-Paralar Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

13 Temmuz – 18 Temmuz 2012 tarihleri arasında kazanılan chip paralar 25 Temmuz, 19-25 Temmuz tarihleri arasında kazanılan chip parala 1 Ağustos, 26 Temmuz – 01 Ağustos tarihleri arasından kazanılanlar 8 Ağustos, 2-8 Ağustos arası kazanılanlar 15 Ağustos, 9-16 Ağustos tarihleri arasında kazanılan chip paralar ise 22 Ağustos 2012 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.