İhtiyaç Kredisi, Kampanya, Kredi Kampanyaları

BankPozitif’den Adrese Teslim İhtiyaç Kredisi

Kredi kullanmak istiyorsunuz fakat bankaya gidecek vaktiniz yok. İşte tam size göre bir uygulama! Düşük faiz oranı, masrafsız, kefilsiz kredi seçenekleriyle BankPozitif’den ihtiyaç kredinizi rahatça kullanabilirsiniz. BankPozitif’den Adrese Teslim İhtiyaç […]

Kredi kullanmak istiyorsunuz fakat bankaya gidecek vaktiniz yok. İşte tam size göre bir uygulama! Düşük faiz oranı, masrafsız, kefilsiz kredi seçenekleriyle BankPozitif’den ihtiyaç kredinizi rahatça kullanabilirsiniz.

BankPozitif’den Adrese Teslim İhtiyaç Kredisini nasıl alabilirsiniz?

Kredi almak artık çok kolay! İnternet üzerinden adım adım online ihtiyaç kredisine başvurunuzu yapabilirsiniz. BankPozitif web sitesi başvuru sayfasının size yapacağı yönlendirmeleri dikkatli şekilde takip ederek bilgilerinizi eksiksiz olarak girmelisiniz.


Kredi Almanın En Kolay Yolu!

BankPozitif’den ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında hangi bilgilere ihtiyacım var?
İnternet üzerinde sadece kişisel bilgilerinizi girdikten sonra sizden ihtiyaç kredisi için randevu alınmaktadır. Sizin verdiğiniz randevu neticesinde, adresinize gelen yetkili kişi sizden nüfus cüzdanı, ikametgah veya fatura (BankPozitif gerekli görmesi dahilinde sizden gelir belgesi gibi extra belgeler talep edebilir) belgelerinizi talep edecektir. Yetkili kişinin kontrolü ve onayı dahilinde krediniz belirttiğiniz banka hesabınıza 1-3 iş günü içerisinde yatmaktadır. Tüm bu süreç ile ilgili olarak farklılıklar veya değişiklikler olabilir. BankPozitif size tüm konularla ilgili bilgilendirme gerçekleştirecektir.Adrese Teslim Kredi hizmetinin verildiği yerler; ANKARA, AYDIN, BALIKESİR, BURSA, DENİZLİ, İSTANBUL, İZMİR, KOCAELİ, MANİSA ve SAKARYA’dır.
 

Faiz Oranları

Adrese Teslim Kredi
Vade
6 ay 12 ay 24 ay 36 ay 48 ay
Masrafsız Kredi 1,19% 1,19% 1,19% 1,19% 1,19%

BankPozitif ihtiyaç kredisi faiz oranları, farklılık gösterebilir. 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.