Kredi Kartları

Bonus Card’ımdan Bonus Plus ve Bonus Premium Card’a Nasıl Geçebilirim?

Garanti Bonus Card sahipleri, kredi kartlarını kullanım sıklığına ve işlem hacimlerine göre Bonus Classic Card’dan, daha avantajlı ve daha fazla bonus kazandıran Bonus Plus daha sonra da Bonus Premium kredi […]

Garanti Bonus Card sahipleri, kredi kartlarını kullanım sıklığına ve işlem hacimlerine göre Bonus Classic Card’dan, daha avantajlı ve daha fazla bonus kazandıran Bonus Plus daha sonra da Bonus Premium kredi kartlarına terfi edebilirler.

Bonus Classic Card’dan Bonus Plus Card’a nasıl terfi ederim?

Bonus Plus kredi kartına terfi alabilmeniz için; Garanti Bankası Klasik Bonus kartınızı en az 6 ay kullanmış olmanız ayrıca 1 sene içerisinde 75 TL bonus kazanmanız gerekmektedir. Bonus Plus karta terfi aldığınızda Klasik Bonus karta oranla daha fazla bonus kazanma imkanı ve Yurt Dışı Seyahat Aksaklık Sigortası imkanından faydalanabilirsiniz.

Bonus Card’a Başvuru

Bonus Plus Card’dan Bonus Premium Card’a nasıl terfi ederim?

Bonus Premium kredi kartına terfi alabilmeniz için; Garanti Bankası Bonus Plus kartınızı en az 6 ay kullanmış olmanız ayrıca bir sene içerisinde 150 TL bonus kazanmanız gerekmektedir. Bonus Premium kredi karta terfi aldığınızda Bonus Plus kartına oranla daha fazla bonus kazanma imkanı, Yurt Dışı Seyahat Aksaklık Sigortası ve Alışveriş Sigortası imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Bonus Card terfi isteminde, terfi alabilmeniz için kazanmanız gereken bonusunuzu hesap özetinizden takip edebilirsiniz.

Bonus Kredi kartınıza terfi aldığınızda dikket etmeniz gereken hususlar;

  • Terfi aldığınız zaman size yeni bir kart basılıp gönderilecektir ve eski kartınız 3 ay sonra kapatılacaktır. Yeni kartınız ile eski kartınızın son kullanma tarihi ve CVV güvenlik numaraları farklı olacağı için Bonus kredi kartınız üzerinden Garanti Bankası dışında vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatlarınızı yeni kartınıza tanımlamanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.