Kredi Kartları

Bonus Kredi Kartı Borcunu Nasıl Öğrenirim?

Garanti Bankası, Bonus Kredi Kartı başvurusu yapıp, kredi kartınız teslim edildiği zaman, Bonus kartınız ile ilgili ekstre kesim tarihi, son kullanım tarihi gibi bilgilerinize ulaşmış olursunuz. Hesap kesim tarihinden itibaren yaklaşık […]
En Uygun Kredi Seçenekleri

Garanti Bankası, Bonus Kredi Kartı başvurusu yapıp, kredi kartınız teslim edildiği zaman, Bonus kartınız ile ilgili ekstre kesim tarihi, son kullanım tarihi gibi bilgilerinize ulaşmış olursunuz. Hesap kesim tarihinden itibaren yaklaşık 10 gün sonra sizin son ödeme tarihinizdir. Bu tarih hafta sonuna denk gelirse değişiklik gösterebilir ve Garanti Bankası’ndan talepte bulunarak ekstre yani hesap kesim tarihinizi yılda 2 kez değiştirebilirsiniz. Peki Bonus Card borcunuzu nasıl öğrenebilirsiniz?

Bonus Card Borcunu Telefon Bankacılığı ile Öğrenebilirsiniz

Bir telefon ile 444 0 333 numaralı telefondan, sesli yanıt sisteminden şifrenizi tuşlayarak Bonus kartınızın borcunu öğrenebilirsiniz.

Bonus Card Borcunu İnternet Bankacılığı ile Öğrenebilirsiniz

www.garanti.com.tr veya www.bonus.com.tr adresinden internet bankacılığı kullanıcı adı ve şifrenizi girerek kredi kartı menüsünden Garanti Bonus kredi kartınızın borcunu öğrenebilirsiniz.

Bonus Card Borcunu SMS ( Kısa Mesaj )  ile Öğrenebilirsiniz

“EKSTRE” yazıp “BOŞLUK” bırakarak  Garanti Bankası Bonus kredi kartınızın son 4 rakamını yazıp 3340’a kısa mesaj ile gönderdiğinizde size Sms, kısa mesaj olarak ekstre borç bilgisi, minimum ödeme tutarı, son ödeme tarihi ve kalan borç bilgileri cep telefonunuza gönderilir.

En Uygun Kredi Seçenekleri

“BİLGİ” yazıp “BOŞLUK” bırakarak  Garanti Bankası Bonus kredi kartınızın son 4 rakamını yazıp 3340’a kısa mesaj ile gönderdiğinizde size Sms, kısa mesaj olarak size kullanılabilir limitiniz, kullanılabilir bonus miktarınız, dönem içi harcama tutarınız, gelecek ekstre kesim tarihinizin bilgileri cep telefonunuza iletilir.

Göndermiş olduğunuz SMS oparatörünüze istinaden ücrete tabidir. Size gelen SMS ücretleri Garanti Bankası tarafından karşılanır.


14 Comments

 1. ayhan basdinç

  ekstıremi öğrenmek istiyorum

  • Merhaba Ayhan bey,

   Ekstrenizi sadece bankanız aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Lütfen 3. kişilere itimat göstermeyin. Konuyla ilgili bilgi için bankanız ile irtibata geçiniz.

   kredibulteni.com

   • yalancılar bu bankalara inanmayın la

 2. serkan erdemci

  Extramin geldigi e posta aderesim sorun oldu e postami kaca msj atarak degistirebilirim

 3. abdülkadir aygün

  kasım 2013 tarihli garanti bonus kredi kartıma 59 tl kart aidatı gelmiştir kart aidatımın iadesini talep ediyorum

 4. erol

  Faturam gelmiyor,yetkililerle görüştüm,yinede ilgilenmedileri EN KISA ZAMANDA KARTIMI KAPATIP KURTULUYORUM,HERKESE TAVSİYEMDİR,HİZMET SIFIR….

 5. exrte gelmiyor nasıl rezil bir bankadır

 6. ismail

  yaklaşık birsaattir bilgisayar başındayım ekstremi görmeye çalışıyorum olmuyor biraz finans bankı örnekalın

 7. exrte mı cep tele gelmesini istiyorum borcumun ne kadar oldugunu gögreniyim teşekürler

 8. gazi

  olumlu

 9. tugçe yılmaz

 10. lımıt bilgleri

 11. mesut akhan

  Kiredi kartim kayboldu ve kart borcum ne kadar ogremek istiyorum

 12. veysel ertan

  ekstre neden gelmiyor ya…. ben sizin gönderdiğiniz rakamı ……harcadığımı göremiyorum….ŞUBENİZLE GÖRÜŞÜN DEMEYİN …DEFELARCA SAYISINI UNUTACAK KADAR GÖRÜŞTÜM….BİR YETKİLİ BU KONULARLA İLGİLENSİN LÜTFEN………………!!!!!!!!!!!!!!11111

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>