Kredi Kartları

ING Pegasus Plus Kart, Pegasus Havayolları’nın Yeni Kredi Kartı Oldu!

Pegasus Havayolları’nın ING Bank ile birlikte yapmış olduğu anlaşma neticesinde avantajlı yeni kredi kartı ING Pegasus Plus Kart oldu. Pegasus Havayolları’nın internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada Pegasus kart ile HSBC Advantage […]

Pegasus Havayolları’nın ING Bank ile birlikte yapmış olduğu anlaşma neticesinde avantajlı yeni kredi kartı ING Pegasus Plus Kart oldu.

Pegasus Havayolları’nın internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada Pegasus kart ile HSBC Advantage Kredi kartı ortaklığının 20 Mart 2013 tarihi itibari ile sona ereceğini duyurmuştu. Bu tarihten itibaren merak edilen konu, Pegasus Havayolları’nın hangi banka ile anlaşmaya gideceği yönündeydi. Tüm bu merak edilenler ING Pegasus Plus Kart’ın tanıtılması ile açıklığa kavuştu.

ING Pegasus Plus Kart’ın en belirgin özellikleri ise yapılan tüm harcamalardan %1 UçuşPuan kazanırken, Pegasus Plus üyesi olmanın ayrıcalıklarından ve Pegasus Havayolları’nda gerçekleştirdiğiniz uçuşlarınızdan ise %2 UçuşPuan kazanma şansında faydalanmanız.

ING Bank’ın web sitesinde çok fazla detaylı bilgi verilmemiş olsa da kart üyelik ücreti yok! Ayrıca ING Pegasus Plus Kart ile ING Bonus avantajlarından yararlanarak bol bol bonus kazanma şansına da sahip olabileceksiniz.

ING Pegasus Plus Kart Özellikleri

  • Kart ile yapılan tüm mal ve hizmet alımlarından %1, Pegasus ile gerçekleştirilen uçuşlarda da Pegasus Plus uçuş programı kapsamında %2 UçuşPuan kazanılır.
  • 1 UçuşPuan 1 TL değerinde olup UçuşPuan’lar Pegasus’ta yapılacak her tür mal ve hizmet alımı için kullanılabilmektedir. 5 UçuşPuan üzerindeki bütün UçuşPuan’lar indirim olarak da uygulanabilir.
  • ING Pegasus Plus kart aynı zamanda ING Bonus Card özelliklerine sahiptir.
  • Yıllık kart aidatı alınmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.