Kredi Kartları

Türkiye İş Bankası, Maximum Kredi Kartı Limit Arttırma

Türkiye İş Bankası Maximum kredi kartınızın artık limitiniz yetmiyor ve alışverişlerinizde kredi kartı limit problemi yaşıyorsanız.  Bankanıza Maximum kredi kartı limit arttırımı ile ilgili talepinde bulunabilirsiniz. Maximum Kredi Kartı Limitim […]

Türkiye İş Bankası Maximum kredi kartınızın artık limitiniz yetmiyor ve alışverişlerinizde kredi kartı limit problemi yaşıyorsanız.  Bankanıza Maximum kredi kartı limit arttırımı ile ilgili talepinde bulunabilirsiniz.

Maximum Kredi Kartı Limitim Ne kadar kaldı?

Türkiye İş Bankası Maximum Kredi kartı limitinizi Müşteri şifreniz varsa internet veya telefon bankacılğı sisteminden veya şubenize giderek öğrenebilirsiniz. Ayrıca, Akıllı telefonlarınızda İCep veya İşWap uygulamalarından dönem içi işlemlerinizi ve kredi kartkı kalan limitinizi görüntüleyebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası, Maximum Kart şahıs veya bayi kart kullanıcıları limit aşımı komisyonu uygulanmamaktadır. Şirket kredi kartları için limit aşan tutarın %5’i olarak hesaplanır.

Nasıl Maximum Kredi Kartı Limit Arttırma Talebinde bununabilirim?

Maximum kredi kartınızın limit arttırımı için kredi kartınızı aldığınız şubenize  bir dilekçe ile başvurabilirsiniz. Veya İnternet ve Telefon bankacılığı ile limit arttırım talebinde bulunabilirsiniz. Telefon bankacılığı için 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Türkiye İş Bankası müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Bankanız kendi belirlediği tarih aralıklarında kredi kartınızın limit arttırımı ile ilgili güncelleme yapmaktadır. Bu limit arttırım bilgisini size mail veya sms ile bilgilendirme yapmaktadır.


62 Comments

 1. Gazi Ahmet duran ince

  Kredi kadrimin limitini yükselt menizi istiyorum

  • Bende limitimi yuksetmek istiyorum

 2. nameless

  kartımın limitini yükseltin istiyom bide maaşım 5 bin olsun istiyom

 3. ibrahim paşa

  1 ev 1 araba istiyorum

 4. Limitimin yükselmesini istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir