Kredi Kartları

Türkiye İş Bankası, Maximum Kredi Kartlarının Özellikleri

Maximum kredi kartınız varsa veya Maximum kredi kartı alacaksanız maximum kredi kartlarının özellikleri nelerdir, nasıl avantajları var, inceleyelim. Maximum Kredi Kartı Maximum kredi kartınızla 200.000’den fazla üye işyerinde taksitli veya […]

Maximum kredi kartınız varsa veya Maximum kredi kartı alacaksanız maximum kredi kartlarının özellikleri nelerdir, nasıl avantajları var, inceleyelim.

Maximum Kredi Kartı

Maximum kredi kartınızla 200.000’den fazla üye işyerinde taksitli veya Maximum Kredi kartına sağlanan özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Maxi Puan

Maximum kredi kartınızla Maximum üye kuruluşlarından yapacağınız alışverişlerinizde size hediye edilen puandır. Maxi Puanınızı isterseniz biriktirebilir veya Maximum üye kuruluşlarında harcayabilirsiniz. Maxi puan oranları üye kuruluşa ve kampanyalara göre değişmekletedir. Ayrıca,  Maximum üyesi olmayan kuruluşlardan  yapamış olduğunuz 40 TL’lik alışverişe 1 kuruş Maxi Puan kazanırsınız. Kazanmış olduğunuz Maxi Puanlarınızı ATM, POS, İnternet Şubesi, Telefon bankacılığı ile öğrenebilirsiniz.

Maximum Taksitli Nakit Avans

Maximum Kredi kartınızdan acil para ihtiyaçlarınız için taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. Taksitli Nakit avans kredi kartınızın nakit avans limiti ile belirlenir ve günlük nakit çekme ile sınırlandırılır. Nakit avans günlük 10.000 TL ye kadar kullanma hakkınız vardır.  Takit avans komisyon tutarı asgari 5 TL olmak kaydı ile işlem miktarının %3.15’i kadardır. Faiz oranı KKDF ve BSMV hariç %2,34 olarak uygulanır. Nakit avansınızın taksitleri kullanımdan 30 gün sonra kredi kartınızın ekstresine yansıtılmaktadır. Taksitli Nakit Avans kampanyalara göre değişiklik göstermektedir. Maximum Kart Sayfasından son kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Maximum Müze Kart

Maximum kartınızı senede 1 ay olarak müze kart yerine kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için; Maximum Kart Aynı Zamanda Müze Kart linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Maximum Üstü Kalsın

Maximum kartınızın üstü kalsın özelliği ile tassaruf edebilirsiniz. Bu özelliği kullanabilmeniz için şubenizden, internet şubesinden veya telefon şubesinden üztü kalsın özelliğiniz aktif etmeniz gerekmektedir.

Üstü kalsın özelliğinde ekstre borcunuzu 50 TL veya 100 TL tamamlansın seçenekleri ile tamamlanan tutar arasında oluşan farkı sizin için yatırım fonunda değerlendirmektedir. Ve istediğiniz zaman yatırım hesabınızdan birikmiş paranızı kullanabilirsiniz.

Maximum Temassızlık Özelliği

Temezsızlık özelliği ile 35 TL ye kadar işlemlerinizi şifre veya pin girmeden sadece kartınızı okutarak yapabilirsiniz. Temazsızlık üst limiti 100 TL’dir. Temazsızlık özelliği Maximum kredi kartınıza yıllık aidatlarına 5 TL fazla yansımaktadır. Maximum ek kartınıza ise 2,5 TL ücret ilave edilmektedir. yaptığınız alışveriş işlemleri kredi kartı ekstrenize aynı alışveriş yaptığınız gibi yansımaktadır.

Maxi Mobil

Maximobil, Turkcell hattı ve NFC uyumlu sim karta sahip olan Maximum Mastercard sahibi olan kişiler temazsız alışveriş özelliği geçen yerlerde telefonlarını okutarak alışveriş yapabilmektedirler. Maxi mobil işlem limiti temazsız kart özelliği ile aynıdır. Burda sadece temazsız özelliği cep telefonunuza yüklenmektedir.

Maximum Parakod (İşCep Uygulaması)

Akıllı cep telefonlarınızdan indirmiş olduğunuz işCep uygulaması ile maximum üye işyerlerinden alışveriş yapabilirsiniz.  Parakod ile alışveriş yapmanız için anlaşmalı kuruluşlardan kasada ödememi parakod ile yapacağınızı belirttikten sonra Akıllı cep telefonunuzdan İcep uygulamasına müşterinumaranız ve şifreniz ile giriş yapıp kasiyerin size pos cihazında gösterdiği OR code’u telefonuna okutarak ve ödemek istediğiniz kartınızı şeçerek alışveriş işleminizi yapabilirsiniz. Ayrıca Paracode ödeme sistemini online anlaşmalı mağazalardada kullanabilirsiniz.

Ödeme yapabildiğiniz anlaşmalı kurumlar; Beta Ayakkabı, Bimeks, Genpa, Hatemoğlu, Kığılı, Cinemaximum, Vakko, Zara Grubu, İntema

Online ödeme yapabileceğiniz anlaşmalı kurumlar; Marhipo, Limango, Paşabahçe, Genpa, Gold, Bimeks, Hızlıal, Kamil Koç, Madalion, Wcollaction, vakkorama

Maximum Kredi Kartı Diğer Özellikleri

Maximum kredi kartınızla faturalarınız için otomatik fatura ödeme talimatı verebilir, Düzenli fon alımı yapabilir, MaxiPuanlarınızı bireysel emeklilik hesabınıza aktarabilirsiniz. Ayrıca, Türkiye İş Bankası, Maximum Kredi Kartı Çeşitleri ve Özellikleri makalemizden de Maximum Kartının Çeşitleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.