Kredi Kartları

Ziraat Bankası Bankkart Nedir, Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

T.C. Ziraat Bankası alışveriş yaparken bonus, puan yerine para biriktiren bankakartına tanıttı. Ziraat Bankasında hesabınız var ise Bankkartın sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Ziraat Bankası Bankkart Nedir? Ziraat Bankası, Bankkart kredi kartı […]

T.C. Ziraat Bankası alışveriş yaparken bonus, puan yerine para biriktiren bankakartına tanıttı. Ziraat Bankasında hesabınız var ise Bankkartın sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Bankkart Nedir?

Ziraat Bankası, Bankkart kredi kartı değildir. Ziraatbankası üzerinde bulunan hesabınıza ilişkilendirilmiş hesap kartıdır.

Ziraat Bankası Bankkart Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

Bankakart 365 gün 24 saat nakit para taşımanın en güvenli halidir. İstediğiniz nakit para çekebilir veya alışveriş yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası hesabınızda bulunan paranızı Bankkart ile Dünyada ELECTRON yada MAESTRO ablemi bulunan tüm işyerleri ve ATM’lerde kullanabilirsiniz.

Yurt içi ve yurtdışı yapmış olduğunuz alışverişlerinizde yapmış olduğunuz alışveriş tutarının %0.50’si kadar ödül para kazanırsınız. Kazandığınız ödül paralar bir sonraki ay başında hasabına nakit olarak yatırılmaktadır.

Ziraat Bankası Bankkartın günlük işlem işlem limitiniz 2.000 TL’dir.

Kazanığınız ödül paralarını isterseniz kazandıran hesapta değerlendirebilir ve bakiyeniz kadar günlük faiz alabilirsiniz. Kazandıran hesapta günlük faiz  minimum 250 TL maximum 2.500 TL ile sınırlıdır.

Eski Emekli Bankkartınızı Yeni bankkart avantajlarından yararlanmanız için Ziraat Bankası müşteri temsilcisi veya  şubenizden başvuruda bulunabilirsiniz.

Ayrıca Bankkartınızı internet üzerindde yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

 


2 Comments

  1. Oğuz

    Bankkartımda ismim soyismin yazmıyor neden yazmıyor ?

  2. hasibe kotok

    slm. bankkart için herhengi bir aidat yıllık ucret alınıyor mu?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir