Mevduat

Türkiye bankacılık sektöründe yeni isim ODEABANK

Odeabank Türkiye‘de banka satın almak yerine 12 yıl aradan sonra Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BBDK) tarafından  sıfır banka kurma lisans izni alarak 2 Ekim 2012 tarihinde faliyetlerine başlamıştır. Odeabank Lübnan’ın en […]
En Uygun Kredi Seçenekleri

Odeabank Türkiye‘de banka satın almak yerine 12 yıl aradan sonra Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BBDK) tarafından  sıfır banka kurma lisans izni alarak 2 Ekim 2012 tarihinde faliyetlerine başlamıştır.

Odeabank Lübnan’ın en büyük bankası olan Bank Audi‘nin Türkiye oluşumudur.  Arap coğrafyasının dördüncü büyük bankası olarak gösterilen Bank Audi 11 ülkede faliyet göstermektedir.

Türkiye’de yasal sermaye sınırı 20 milyon dolar olmasına karşın  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu 12 yıldır sıfırdan banka açma lisansı vermiyordu. Odeabank ( Bank Audi)  300 milyon dolar sermaye ile lisans almasına izin verildi.

En Uygun Kredi Seçenekleri

Şuan İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da 9 şubesi ile hizmet vermekte olan Odeabank 2013 sonunda 28 şubeye ile hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Sermaye yüksekliği ile dikkat çeken Odeabank raklam yüzü olarak Hülya Avşar ile anlaşarak adından sıkça söz ettirmeye başladı.

Odeabank ile ilgili daha fazla bilgi almak için ;

www.odeabank.com.tr veya 444 8 444 numaralı Odeabank çağrı merkezinden bilgi alabilirsiniz.


5 Comments

 1. funda boldurmaz

  UMARIM BU GİRİŞİM VE GELİŞİM ÜLKEMİZİN YENİ GÜLEN YÜZÜ OLUR…ÜLKEME VE BİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN….BAŞARILAR DİLERİM….

 2. teşekkürler odeabankaya hayırlı olsun başarılar

  • acaba kredi kart başvurusunda nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz lütfen

   • Merhaba Mustafa Bey,

    Odeabank’ın şu an için kredi kartı ürünü bulunmamaktadır. Odeabank yeniliklerini önümüzdeki günlerde birlikte görüyor olacağız. Tüm gelişmeleri http://www.kredibulteni.com sitemizden takip edebilirsiniz.

    İlginize teşekkür ederiz,
    Kredi Bülteni

Trackbacks / Pings

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>