İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası Bayram Kredisi

Ramazan Bayramı’nın yaklaşması ile birlikte ihtiyaç duyacağınız tüm harcamalarınız için Garanti Bankası’ndan Bayram Kredisi seçenekleri! Bayram gelmeden önce bayram fırsatlarını vitrine çıkaran Garanti Bankası, sadece bayrama özel faiz oranı ve […]

Ramazan Bayramı’nın yaklaşması ile birlikte ihtiyaç duyacağınız tüm harcamalarınız için Garanti Bankası’ndan Bayram Kredisi seçenekleri!

Bayram gelmeden önce bayram fırsatlarını vitrine çıkaran Garanti Bankası, sadece bayrama özel faiz oranı ve düşük masraf tutarlı ihtiyaç kredisi fırsatları sunuyor. %0,99 faiz oranlı ve 9 TL masraflı ihtiyaç kredisi veya 60 aya varan vadeler ile 50.000 TL’ye kadar düşük masraflı kredi seçeneklerinden biri tam size göre! Örneğin; 3.000 TL 9 ay vadeli kredi için ödeyeceğiniz aylık taksit tutarınız 353,45 TL iken, dosya masrafı ise sadece 9 TL!

Ramazan Bayramı öncesi tüm nakit ihtiyaçlar için, bayram tatilini fırsat bilip yaz tatili yapmak isteyenler, bayramda ailelerini ziyaret etmek isteyenler için bu Bayramlık Krediler seçenekleri bayram gelmeden bayram ettireceğe benziyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.