İhtiyaç Kredisi, Kredi

İhtiyaç Kredisini Kimler Kullanabilir

İhtiyaç Kredisi Kullanmanın Alt Yaş Sınırı Yasal olarak kredi almak için 18 yaşını doldurmuş kişiler başvuru yapabilmektedir. 18 yaşını doldurmuş kişiler kredi başvuru yaptıktan sonra banka kredi politikalarına göre kullanabilirler. […]

İhtiyaç Kredisi Kullanmanın Alt Yaş Sınırı

Yasal olarak kredi almak için 18 yaşını doldurmuş kişiler başvuru yapabilmektedir. 18 yaşını doldurmuş kişiler kredi başvuru yaptıktan sonra banka kredi politikalarına göre kullanabilirler. Banka kredi politikasına göre krediyi kullanmadan önce çalışma durumu, maaş bodrosu, sigorta kaydı, Gelir belgesi, kefil gibi sizden bir çok farklı belge isteyebilirler. Eğer düzenli geliriniz varsa ve bunları belgeleyebiliyorsanız bir çok bankadan ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Kullanmanın Üst Yaş Sınırı

İhtiyaç kredisi kullanırken yasal olarak herjangi bir üst yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Fakat bankalar kendi politikaları gereği üst yaş sınırlaması koyabilir veya sigorta yaptırımını zorunlu kılabilir.  Eğer emekli iseniz maaş almış olduğunuz banka sizin durumunuza göre daha rahat ihtiyaç kredi vermektedir. Ptt’den maaş alıyorsanız yazımızı inceleyebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.