İhtiyaç Kredisi, Kredi

ING Bank Haziran Ayı İhtiyaç Kredisi Kampanyası

ING Bank‘ın, Haziran ayına özel sunmuş olduğu ING Kredi kampanyası ile ihtiyaç kredisi almayan kalmayacak! Yazın bunaltıcı sıcaklarının başlaması ile birlikte tatil hayalleri de kurulmaya başlandı. Tatile gitmek isteyen, yaz […]

ING Bank‘ın, Haziran ayına özel sunmuş olduğu ING Kredi kampanyası ile ihtiyaç kredisi almayan kalmayacak! Yazın bunaltıcı sıcaklarının başlaması ile birlikte tatil hayalleri de kurulmaya başlandı. Tatile gitmek isteyen, yaz ayını değerlendirmek için özel planları olanlar ya da nakit ihtiyacı olanlar için ING Bank düşük masraflı ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor. Bu kredi ile bir hayalinizi mutlaka gerçekleştirmek isteyeceksiniz..

ING Bank Haziran ayı ihtiyaç kredisi kampanyasının en önemli özelliği dosya masrafının 9 TL olması. 30 Haziran 2012 tarihine kadar yapacağınız kredi başvurunuzda kredi dosya masrafı 199 TL yerine sadece 9 TL!  Ayrıca artan taksitli kredi ödemesi ile kredinize düşük taksit ödemesi ile başlayabilir, her yıl artan taksitler ile ödeme imkanından faydalanabilirsiniz. Her yıl taksit tutarlarınızın yaklaşık %30 oranında artış gösterecektir. ING Kredi’de alabileceğiniz kredi üst limiti 10.000 TL olup, ayrıca kredinizi 24-60 ay vade aralığında geri ödeyebilirsiniz.

79 TL’den Başlayan Taksitlerle 5.000 TL Kredi!

İhtiyacınız olan 5.000 TL kredi tutarını 60 ay vade ile geri ödemek istediğinizde, ilk yıl kredi taksit tutarınız 79 TL olacak. İkinci yıl taksit tutarı 102 TL, üçüncü yıl 133 TL, dördüncü yıl 172 TL, beşinci yıl ise aylık taksit tutarınız 223 TL olacaktır.

30 Haziran 2012 tarihinde kadar geçerli olan 9 TL masraflı ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak için acele edin, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin!

 

 

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.