İhtiyaç Kredisi, Kredi

ING Bank Ramazan Kredisi Kampanyası

Ramazan ayı ile birlikte Ramazan’a özel kredi kampanyalarını değerlendirmek isteyen, tatile gitmek için nakit ihtiyacı olanlar, dönemsel olarak işleri durgunluğa uğrayan müşteriler için ING Bank’tan Ramazan Kredisi! Ramazan ayının yaza […]

Ramazan ayı ile birlikte Ramazan’a özel kredi kampanyalarını değerlendirmek isteyen, tatile gitmek için nakit ihtiyacı olanlar, dönemsel olarak işleri durgunluğa uğrayan müşteriler için ING Bank’tan Ramazan Kredisi!

Ramazan ayının yaza denk gelmesi ile birlikte Ramazan Bayramı’da yaz tatili için güzel bir fırsat doğurdu. Yurt dışı tatili yapmak isteyenler, kültür turu yapmak isteyenler, tatile gitmek isteyenler ya da memleketlerine ailelerini görmek için gitmek isteyenler için ING Bank uygun faiz oranlı ve masrafsız kredi fırsatları sunuyor.

Ramazan’a özel 79 TL taksitli 5.000 TL masrafsız ihtiyaç kredisi fırsatı ile Ramazan Bayramı masraflarınızı, masrafsız kredi ile karşılayabilirsiniz. ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyalarından faydalanarak bütçenize uyacak kredi ödemesini seçebilirsiniz. Artan taksitli kredi ile ilk yıl kredi taksit ödemenizi daha düşük, sonraki yıllarda ise gelir durumunuzda gerçekleşebilecek artışlara göre daha yüksek ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Ramazan Kredisi Özellikleri

Ramazan Kredisi’nin kredi tutarının üst limiti 10.000 TL olup kampanyanın vade aralığı 24-60 ay arasıdır. Kampanya kapsamında kredi kullanımında dosya masrafı alınmayacaktır. Artan taksitli kredi ödemesinde taksit tutarları her yıl yaklaşık %30 oranında artmaktadır. Kampanya 31.08.2012 tarihine kadar geçerlidir.

Kredi Ödeme Tablosu

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.