Kampanya, Kredi Kartı Kampanyaları

2013 Temmuz Motorlu Taşıtlar Vergisine Kredi Kartı Taksit Oranları ve Kampanyaları

2013 Temmuz 2. dönemi Motorlu Taşıt Vergisi (MTV) 2. taksitini kredi kartları ile taksitli olarak ödeyebilirsiniz. Kredibulteni.com olarak sizin için Motorlu Taşıtlar Vergisi kredi kartı kampanyalarını araştırdık. İşte hangi kredi kartıyla motorlu taşıtlar vergisini öderseniz daha avantajlı, Garanti Bankası Bonus […]

2013 Temmuz 2. dönemi Motorlu Taşıt Vergisi (MTV) 2. taksitini kredi kartları ile taksitli olarak ödeyebilirsiniz. Kredibulteni.com olarak sizin için Motorlu Taşıtlar Vergisi kredi kartı kampanyalarını araştırdık. İşte hangi kredi kartıyla motorlu taşıtlar vergisini öderseniz daha avantajlı,

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartlarıyla MTV Ödemesi

01-31 Temmuz  2013 tarihi arasında gib.gov.tr adresinden veya Garanti internet şubesinden Bonus kredi kartları ile 300TL’ye kadar 3 taksit 300TL ve üzeri ödemelerinize 6 taksit olarak motorlu taşıtlar verginizi ödeyebilirsiniz.

Kampanyada Garanti Bonus, Money Visa, Flexi ve Miles&Smiles Kredi Kartı, ABANK, ING Bank, Şekerbank, Tekstilbank Bonus kredi kartları geçerlidir.

Sanal kartlar, Bonus Flexi, Bonus Genç kampanyaya dahil değildir.

Akbank Axess Kredi Kartlarıyla MTV Ödemesi

01-31 Temmuz  2013 tarihi arasında gib.gov.tr adresinden veya Akbank internet şubesinden Axess kredi kartları ile 500 TL’ye kadar 3 taksit, 500 TL ve üzeri ödemelerinize 5 taksit olarak motorlu taşıtlar verginizi ödeyebilirsiniz.

Axess MTV Kampanyası ;
Goldmaster ürünlerinde %50’ye varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Yapıkredi Bankası Worldcard Kredi Kartlarıyla MTV Ödemesi

01-31 Temmuz 2013 tarihleri arasında 100TL ve üzeri motorlu taşıtlar verginizi Yapıkredi Worldcard ile 6 taksit olarak ödeyebilirsiniz.

Kampanyaya tüm Yapı Kredi Bankası kredi kartları ve Albaraka dahildir. TEB, Anadolubank  ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil değildir.

Worldcard MTV Kampanyası ;
Yapıkredi WorldCard ile motorlu taşıtlar vergisini ödeyen müşterilerine Bosch Car Service’ten ücretsiz check-up ve Otostart.com’da %20 indirim fırsatı!

İş Bankası Maximum Kredi Kartlarıyla MTV Ödemesi

02 Ağustos 2013 tarihine kadar gib.gov.tr adresi üzerinden 500 TL’ye kadar 4 Taksit, 500 TL ve üzeri 6 taksit olarak motorlu taşıtlar verginizi Maximum kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Maximum MTV Kampanyası ;

  • 31.08.2013 tarihine kadar Navking.com’dan yapacakları navigasyon cihazı alışverişlerinde %50’ye varan indirim fırsatı!
  • 20.08.2013 tarihine kadar OtoPratik servis noktalarındaki periyodik bakımda %30, yedek parçada %15 indirim ve ücretsiz check up fırsatı!
  • 30.09.2013 tarihine kadar Autoking servis noktalarında oto bakım ve koruma hizmet ürünlerinde %50’ye varan indirim fırsatı!

Finansbank CardFinans Kredi Kartlarıyla MTV Ödemesi

01-31 Temmuz 2013 tarihleri arasında gib.gov.tr üzerinden yapacağınız 50.000 TL’ye kadarki motorlu taşıt verginizi 6 taksit ile ödeyebilirsiniz.

Kampanyaya bireysel ve ticari marka kartları dahil değildir.

Halkbank Paraf Kredi Kartlarıyla MTV Ödemesi

01 Temmuz – 10 Ağustos 2013 tarihi arasında gib.gov.tr adresinden ödemelere +4 taksit eklenerek 5 taksitle ödeme yapabilirsiniz.

HSBC Advantage Kredi Kartlarıyla MTV Ödemesi

01 Temmuz – 10 Ağustos 2013  tarihleri arasında gib.gov.tr adresinden motorlu taşıt vergisini HSBC Advantage kredi kartınız ile 6 eşit taksitle ödeyebilirsiniz.

Kampanyaya Ticari ve Business Kartlar dahil değildir.

Advantage MTV Kampanyası ;
Advantage kredi kartıyla MTV ödemesi
 yaptığınızda 30 Eylül 2013 tarihine kadar Speedy’den ücretsiz klima performans testi ve klima temizliği kazanın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.