Kampanya, Kredi Kartı Kampanyaları

2014 Temmuz Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit Kredi Kartı Kampanyaları

2014 Temmuz 2. dönemi MTV (Motorlu Taşıt Vergisi) 2. taksitini kredi kartları ile taksitli olarak ödeyebilirsiniz. Peki Motorlu taşıtlar vergisini kredi kartı ile kaç taksit ödeyebilirsiniz. Extra yararlanabileceğim kampanyalar var mı? Kredibulteni.com olarak sizin için Motorlu Taşıtlar Vergisi kredi […]

2014 Temmuz 2. dönemi MTV (Motorlu Taşıt Vergisi) 2. taksitini kredi kartları ile taksitli olarak ödeyebilirsiniz. Peki Motorlu taşıtlar vergisini kredi kartı ile kaç taksit ödeyebilirsiniz. Extra yararlanabileceğim kampanyalar var mı? Kredibulteni.com olarak sizin için Motorlu Taşıtlar Vergisi kredi kartı kampanyalarını araştırdık.
İşte hangi kredi kartıyla motorlu taşıtlar vergisini öderseniz daha avantajlı,

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartlarıyla MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) Ödemesi

Bonus Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 3 taksit fırsatı!

 

31 Temmuz 2014 tarihine kadar gib.gov.tr adresinden veya Garanti internet şubesinden Bonus kredi kartları ile 3 taksit olarak motorlu taşıtlar verginizi ödeyebilirsiniz.

Bonus MTV Kampanyası ;
Kampanyası bulunmamaktadır.


 

Yapıkredi Bankası Worldcard Kredi Kartlarıyla MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) Ödemesi

01-31 Temmuz 2014 tarihleri arasında motorlu taşıtlar verginizi Yapıkredi Worldcard ile 100 TL ve üzeri 3 taksit olarak ödeyebilirsiniz.

ykb_MTV_Kampanyasi

Worldcard MTV Kampanyası ;

SONAX’tan Worldcard sahiplerine özel 360 TL değerindeki Hybrit Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma Uygulaması World’e özel 180 TL’dir. 25 ml Sonax Konsantre Cam Suyu hediye edilecektir.

 


 

İş Bankası Maximum Kredi Kartlarıyla MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) Ödemesi

03 Ağustos 2014 tarihine kadar gib.gov.tr adresi üzerinden 200 TL ve üzeri 3 Taksit olarak motorlu taşıtlar verginizi Maximum kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

MaMTV ödemelerinizde fırsatlar Maximum’da!ximum MTV Kampanyası ;

Pirelli ‘den %20 indirim fırsatı! Pirelli ‘den %20 indirim fırsatından yararlanmak, için, lastik alımı sırasında, MTV ödemesi yapıldığına dair dekontun Pirelli bayilerine gösterilmesine ve Pirelli marka lastik alımlarının Maximum Kart ile yapılmalıdır.


 

Finansbank CardFinans Kredi Kartlarıyla MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi)  Ödemesi

02-31 Temmuz 2014 tarihleri arasında gib.gov.tr üzerinden yapacağınız 50.000 TL’ye kadarki motorlu taşıt verginizi 3 taksit ile ödeyebilirsiniz.

Finansbank Cardfinans MTV Ödeme

 

Cardfinans MTV Kampanyası ;
Kampanyası bulunmamaktadır.


 

Halkbank Paraf Kredi Kartlarıyla MTV Ödemesi

01-31 Temmuz 2014 tarihleri arasında gib.gov.tr adresinden gerçekleştirilecek MTV ödemeleri 500 TL’ye kadar 3 taksit; 500 TL ve üzerinde 5 taksit olarak gerçekleştirilecektir.

Paraf_MTV_KampanyasiParaf Kart MTV Kampanyası ;

MTV ödemesini Paraf, Parafly, Business kartlar ile gerçekleştiren müşteriler ağustos ayı boyunca n11.com’ da gerçekleştirecekleri 200 TL ve üzeri işlemlerde geçerli 22 TL indirim hakkı kazanacaktır. Kampanya kodu 01 Ağustos 2014 tarihinde hak kazanan müşterilere SMS olarak iletilecektir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.