Kampanya, Kredi Kartı Kampanyaları

Bonus Card Babalar Günü Kampanyası

Her yıl olduğu gibi bu sene de Haziran ayının 3. Pazar günü Babalar Günü olarak kutlanacak. Babalarımıza, baba adaylarına ya da babamız gibi sevdiğimiz kişilere onlara olan sevgimizi ifade edebilmek […]

Her yıl olduğu gibi bu sene de Haziran ayının 3. Pazar günü Babalar Günü olarak kutlanacak. Babalarımıza, baba adaylarına ya da babamız gibi sevdiğimiz kişilere onlara olan sevgimizi ifade edebilmek adına hediyeler alacağız.  Garanti Bankası Bonus Card, Babalar Günü’ne özel kredi kartı kampanyaları ile yapacağınız harcamalarda daha fazla bonus kazandırıyor.

Bonus Babalar Günü kampanyası 7 Haziran – 17 Haziran 2012 tarihleri arasında sadece giyim, ayakkabı, kozmetik ve market sektörlerinde yapılacak harcamalarda geçerli. Kampanyadan yararlanabilmek için “BABA” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini de yazıp 3340’a SMS göndermeniz gerekmektedir. Flexi Card sahiplerinin ise “EVET BABA” yazıp bir boşluk bırakıp Flexi kartın son 6 hanesini yazarak 3340’a mesaj göndermeleri gerekmektedir. SMS gönderiminden bir gün sonra, harcama koşulu sağlanması durumunda karta anında 40 TL Bonus yüklenecektir.

Kampanyadan SMS gönderen ilk 75 bin kişi faydalanacaktır. Kampanya koşulunun sağlanabilmesi için belirtilen 7 Haziran – 17 Haziran 2012 tarihleri arasında giyim, ayakkkabı, kozmetik ve market sektörlerindeki Bonus üye işyerlerinden farklı günlerde 3 kez tek seferde 100 TL ve üzeri harcama yapılması gerekmektedir. Bu tarihler arasında gerekli harcama koşulunu yerine getirmeyen müşterilerden yüklenen 40 TL bonus 25.06.2012 tarihinde geri alınacaktır.

Yüklenen 40 TL Bonus istenilen zamanda kullanılabilir. Bonus American Express kart sahipleri Bonus sahipleri ile aynı koşullarda kampanyadan faydalanabilmektedir. Kampanyaya Altın Bonus hariç tüm Bonus Card’lar, Money ve Flexi kartlar dahildir. Kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş işlemleri mutlaka Garanti Bankası POS’undan geçmelidir. Kampanya SMS’leri Garanti Bankası sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 40 TL bonus kazanabilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.