Kampanya

Garanti Bankası’ndan Ücretsiz HGS Etiketi Başvurusu!

Kartlı Geçiş Sistemi olan KGS, 31 Aralık 2012 tarihi itibariyle geçerliliğini yitiriyor. KGS’ler 31 Aralık itibariyle otoyol ve köprü geçişlerinde yerlerini bariyersiz hızlı geçiş yapmayı sağlayan HGS – Hızlı Geçiş […]

Kartlı Geçiş Sistemi olan KGS, 31 Aralık 2012 tarihi itibariyle geçerliliğini yitiriyor. KGS’ler 31 Aralık itibariyle otoyol ve köprü geçişlerinde yerlerini bariyersiz hızlı geçiş yapmayı sağlayan HGSHızlı Geçiş Sistemi‘ne bırakıyor.

HGS etiketine üye olan sürücüler cezalı geçiş kategorisinde olmayan her geçişlerini %20 indirimli olarak gerçekleştirebilecekler. HGS’nin, KGS’ye göre en önemli özelliği durmaksızın geçiş yapılmasıdır.

Ayrıca HGS gişelerinden geçiş ihlali yapılması yani kaçak geçiş yapılması durumunda, geçiş yapılan plaka üzerine 7 gün içerisinde HGS etiketi için yeni abonelik gerçekleştirilmesi durumunda cezalı geçiş ücreti uygulanmamaktadır.

Garanti Bankası HGS Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası ayrıcalığı ile tanıtım kampanyası boyunca HGS’ye herhangi bir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz!

Garanti Bankası HGS başvurusunu, Garanti İnternet Şubesi Başvurular Menüsü HGS/OGS adımından gerçekleştirerek, etiketin adresinize ücretsiz teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Ayrıca HGS etiketine Garanti şubelerinden de başvurarak, anında teslim alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garanti HGS Başvuru Şartları

Garanti Bankası HGS ürününe başvurabilmek için Garanti Bankası kredi kartı veya hesabından herhangi birine sahip olmanız gereklidir. Eğer Garanti’den hesabınız ya da kredi kartınız mevcut değil ise HGS başvurunuzdan önce Garanti şubelerinden hesap açtırabilirsiniz.

HGS başvurunuz sonrasında, ödemeleriniz için vadesiz hesabınız veya kredi kartınızdan otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

HGS bakiyeniz sizin belirlediğiniz limitin altına düştüğünde, seçtiğiniz otomatik yükleme miktarı kadar bakiye HGS’nize tekrar yüklenir.

  • Kampanya 31.03.2013 tarihine kadar geçerli olup sadece HGS elektronik etiketleri ücretsiz verilmektedir.
  • İlk aktivasyon sırasında PTT’nin araç sınıfına göre belirlemiş olduğu minimum yükleme tutarının geçişlerde kullanılmak üzere HGS’ye yüklenmesi gerekmektedir. (1. sınıf araçlar için minimum yükleme tutarı 30TL’dir)
  • Bir müşteri için maksimum 5 adet HGS ücretsiz olarak verilebilmektedir.

4 Comments

  1. ogs kapattım hgs ıstedım ama garantı ostım subesı ve atlantıs dekı bankada yok dıyorlar o zaman ogs açın dıyorum onuda açmıyorlar 60 tl karşılıgında yenısını alabılırsın dıyorlar ben 70tl karşılıgında almıştım hgs ıstıyorum gelmedı gıtmedı dıyorlar nıçın garantı bankası bu işın peşınde durmuyor benım hgs emı gönderın rıca edıyorum işnize gelene verıyorsunuz işinize gelene vermıyorsanız bilelim müşterıye göre işmi yapıyonuz ben garantı bonusu kullanıyorum ogs bır telefonla verdınız şimdıde hgs leri gönderin gelmedi gitmedi olmuyor yakışmıyor garantı bankasına 3ve4 sever gitim hepsınede yok gelmedı yok gıtmedı olmuyor lutfen buşin peşini bırakmayın araştırın iyi haberlerınızı beklıyorum teşekürler ıyı gunler dılerım

  2. ücretsiz hgs almak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.