Kampanya, Kredi Kartı Kampanyaları

Garanti Bonus Shuttle Hizmeti

Yaz tatilinizde kalacağınız yere karar vermek kadar ulaşım da çok önemlidir. Elinizde bavullar ile çok fazla araç değiştirmeden en hızlı ve en kolay şekilde tatilinizi geçireceğiniz otel, pansiyon ya da […]

Yaz tatilinizde kalacağınız yere karar vermek kadar ulaşım da çok önemlidir. Elinizde bavullar ile çok fazla araç değiştirmeden en hızlı ve en kolay şekilde tatilinizi geçireceğiniz otel, pansiyon ya da yazlığınıza ulaşmak istersiniz. Garanti Bankası Bonus Card havaalanı ulaşamınızda en konforlu ve prestijli yol olarak size Bonus Shuttle Hizmeti’ni sunuyor.

Uçakla yapacağınız birkaç saatlik şehirler arası ulaşımınız daha sonra havalimanından saatlerce sürecek başka bir şehir içi yolculuğuna dönüşmesin! Bonus Shuttle sayesinde uçakla yaptığınız konforlu seyahatiniz uçaktan indikten sonra da devam edecek.

Klimalı araçlar ve en fazla 5 yolcu taşıtan araçlar ile evinizden havaalanına ya da havaalanından evinize / şehre ulaşmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Çoklu yolcu binişlerinde daha uygun indirimli fiyatlar ile transfer hizmeti satın alabilirsiniz. Bu indirim sadece aynı noktada binen veya inen müşteriler için geçerli olmaktadır. Ayrıca 0-6 yaş ücretsiz olup, 6-12 yaş arası çocuklar için %50 indirim uygulanmaktadır.

Bonus Shuttle Hizmeti Bonus Card’a Özel %20 İndirimli!

İzmir-Çeşme, Bodrum, Antalya ve Dalaman’daki havaalanı Bonus Shuttle hizmetinden Bonus’a özel %20 indirim fırsatıyla faydalanabilirsiniz. Kampanya 1 Ekim 2012 tarihine kadar geçerlidir.

Bonus Shuttle hizmeti için rezervasyonlarınızı uçuşunuzdan 6 saat öncesinde kadar yaptırabilir, uçuş saatinden 4 saat öncesine kadar ücretin tamamı iade edilmek suretiyle rezervasyonunuzu iptal ettirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.