Kampanya, Kredi Kartı Kampanyaları

Maximum Kart MTV Kampanyası

2012 yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi ikinci taksit ödemesi Temmuz ayı sonuna kadar ödenebilmekte. Türkiye İş Bankası Maximum Kart ile Motorlu Taşıtlar Verginizi taksitle ödeyebilirsiniz. MTV ödemelerinin 3 Ağustos 2012 tarihine […]

2012 yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi ikinci taksit ödemesi Temmuz ayı sonuna kadar ödenebilmekte. Türkiye İş Bankası Maximum Kart ile Motorlu Taşıtlar Verginizi taksitle ödeyebilirsiniz.

MTV ödemelerinin 3 Ağustos 2012 tarihine kadar yapılması gerekiyor. İnternet üzerinden zaman kaybetmeden ve şubeye gitmenize gerek kalmadan MTV ödemenizi online olarak www.gib.gov.tr adresinden gerçekleştirebilirsiniz.

Maximum Kart ile MTV Ödemenizi Taksitlendirin!

Maximum kartınız ile gib.gov.tr’den yapacağınız Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizde 500 TL’ye kadarki işlemlerinizde 3 taksit, 500 TL ve üzeri işlemlerinizde ise 5 taksit imkanına sahip olabilirsiniz. Maximiles, İş Bankası Şirket Kredi Kartları ve Vadematik Ticari Kredi Kartı sahipleri de kampanyadan yararlanabilmektedir.

MTV ödemenizin gecikmeye girip faiz işlememesi ve ödemenizi taksitle gerçekleştirebilmeniz için İş Bankası Maximum kartınıza özel bu kampanya tam da size göre!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.