Kampanya, Kredi Kartı Kampanyaları

Motorlu Taşıtlar Vergisine Taksit Yapan Kredi Kartları ve Kampanyaları

2013 dönemi Motorlu Taşıt Vergisi (MTV) 1. taksitini kredi kartları ile taksitli ve ekstra avantajlı olarak ödeyebilirsiniz. Kredibulteni.com olarak sizin için MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi ) kredi kartı kampanyalarını araştırdık. […]

2013 dönemi Motorlu Taşıt Vergisi (MTV) 1. taksitini kredi kartları ile taksitli ve ekstra avantajlı olarak ödeyebilirsiniz. Kredibulteni.com olarak sizin için MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi ) kredi kartı kampanyalarını araştırdık. İşte hangi kredi kartıyla motorlu taşıtlar vergisini öderseniz daha avantajlı sorusunun yanıtı:

Bonus Kredi Kartlarıyla MTV Ödemesi

8-31 Ocak 2013 tarihi arasında gib.gov.tr adresinden veya Garanti internet şubesinden Bonus kredi kartları ile 6 taksit olarak motorlu taşıtlar verginizi ödeyebilirsiniz.

Kampanyada Garanti Bonus, Money Visa, Flexi ve Miles&Smiles Kredi Kartı, ABANK, ING Bank, Şekerbank, Tekstilbank Bonus kredi kartları geçerlidir.

Bonus Card MTV Kampanyası ;
Bonus Kredi kartı ile motorlu taşıtlar vergisi
ödeyen müşterilerine, Sonax boya temizleme, parlatma ve koruma uygulaması 300 TL yerine 199 TL, üstelik 8 taksit avantajı ile!

Worldcard Kredi Kartlarıyla MTV Ödemesi

1-31 Ocak 2013 tarihleri arasında 100TL ve üzeri motorlu taşıtlar verginizi Yapıkredi Worldcard ile 6 taksit olarak ödeyebilirsiniz.

Kampanyaya tüm Yapı Kredi Bankası kredi kartları ve Albaraka, Anadolubank Worldcard’lar dahildir.

Worldcard MTV Kampanyası ;
Yapıkredi WorldCard ile motorlu taşıtlar vergisini ödeyen müşterilerine Bosch Car Service’ten ücretsiz check-up ve Otostart.com’da 100 TL ve üzeri işlemlerde 50 TL indirim fırsatı!

Maximum Kredi Kartlarıyla MTV Ödemesi

3 Şubat 2013 tarihine kadar gib.gov.tr adresi üzerinden 500TL’ye kadar 4 Taksit, 500TL ve üzeri 6 taksit olarak motorlu taşıtlar verginizi Maximum kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Maximum MTV Kampanyası ;
Türkiye İş Bankası Maximum Kredi kartıyla motorlu taşıtlar vergisini ödeyen müşterilerine Navking.com’dan %50’ye varan indirim ve Magneti Marelli Checkstar Servisleri’nde ücretsiz 14 nokta kontrolü, Magneti Marelli markalı yedek parça ve işçilik hizmetinden %15 indirim imkanı!

CardFinans Kredi Kartlarıyla MTV Ödemesi

1-31 Ocak 2013 tarihleri arasında gib.gov.tr üzerinden yapacağınız 50.000 TL’ye kadarki motorlu taşıt verginizi 6 taksit ile ödeyebilirsiniz.

CardFinans  MTV Kampanyası ;
Farklı herhangi bir kampanyası bulunmamaktadır.

Advantage Kredi Kartlarıyla MTV Ödemesi

1 Ocak – 10 Şubat tarihleri arasında gib.gov.tr adresinden motorlu taşıt vergisini HSBC Advantage kredi kartınız ile 6 eşit taksitle ödeyebilirsiniz.

Advantage MTV Kampanyası ;
Advantage kredi kartıyla MTV ödemesi
yaptığınızda Mart 2013 ayının sonuna kadar Speedy’den kış lastiklerinde %15 indirim ve ücretsiz check up hizmetinden faydalanabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.