Kampanya

Petrol Ofisi’nde Her 100 TL’ye Bonus Kafa’dan %5 Akaryakıt Hediye!

16 Nisan 2012 – 31 Mayıs 2012 tarihleri arasında, kampanyaya dahil olan Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde yapılacak olan 100 TL ve üzeri akaryakıt, otogaz […]

16 Nisan 2012 – 31 Mayıs 2012 tarihleri arasında, kampanyaya dahil olan Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde yapılacak olan 100 TL ve üzeri akaryakıt, otogaz ve madeni yağ alımlarında %5 akaryakıt hediye!

Kampanyaya Bonus, Flexi ve Money Visa kartlar dahil olup, Paracard, ticari kartlar, taksitli işlemler, bonus kullanımları, ekspress limit ve mail order işlemleri dahil değildir.

100 TL ve üzeri işlemlerde Garanti Bankası kredi kartları en fazla 5 TL bonus kazanacaktır. Diğer banka Bonus kartları ise bir sonraki alımlarında 5 TL indirim hakkı kazanacaktır. Kazanılan bonus ya da indirim, harcama yapılan kart ile 7 Haziran – 17 Haziran 2012 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt alımlarında kullanılabilecektir.

Kampanya tarihleri arasında aynı gün içinde birden fazla 100 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında, yapılan ilk harcama kampanya dahilindedir. Kampanya müşteri bazında olup, her müşteri kampanya kapsamında en fazla 30 TL bonus ya da indirim kazanabilir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için yapılan harcamaların mutlaka Garanti Bankası POS’larından geçmelidir.

Garanti Bankası kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılmak için alışveriş öncesi “POAS” yazıp 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Deniz Bonus kart sahipleri 3280’e, Şeker Bonus kart sahipleri 7353’e, ING Bonus kart sahipleri 2205’e, TEB BONUS kart sahipleri Turkcell için 4766’ya, Avea ve Vodafone için 0532 752 47 66’ya, Türkiye Finans Happy Card sahipleri ise 2442’ye SMS göndermelidir. Harcama, mutlaka SMS gönderiminden sonra yapılmalıdır. Eurobank Tekfen Bonus kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için SMS göndermesi gerekmemektedir. Flexi Card sahiplerinin kampayaya katılabilmek için “EVET POAS” yazıp kartın son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermesi gerekmektedir. SMS gönderimleri Garanti Bankası siteminde kayıtlı olan ve harcama yapılan kredi kartının bağlı olan cep telefonu numarasından gerçekleşmelidir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.