Kampanya

Türkiye İş Bankası’ndan Ücretsiz HGS Başvurusu

31 Aralık itibari ile KGS (Kartlı Geçiş Sistemi), HGS (Hızlı geçiş sitemi) olarak değişecektir. Artık araçlar köprü ve gişelerden durmaksızın HGS sayesinde daha hızlı geçiş yapabileceklerdir. Ayrıca HGS kullananlar, OGS […]

31 Aralık itibari ile KGS (Kartlı Geçiş Sistemi), HGS (Hızlı geçiş sitemi) olarak değişecektir. Artık araçlar köprü ve gişelerden durmaksızın HGS sayesinde daha hızlı geçiş yapabileceklerdir. Ayrıca HGS kullananlar, OGS gibi %20’lik indirimden yararlanacaklar.

Türkiye İş Bankası’ndan HGS Almak İçin;

Ücretsiz HGS etiketini tüm Türkiye İş Bankası şubelerine başvurarak alabilirsiniz. Sadece 1. Sınıf HGS etiketi başvurusunu İş Bankası internet şubesi aracılığı ile yapabilirsiniz.

Fakat Türkiye İş Bankası’na bağlı kredi kartı veya hesabınız bulunması gerekmektedir. Hesabınız yoksa en yakın Türkiye İş Bankası şubesinden açtırabilirsiniz. HSG başvurusu sırasında hesabınızdan otomatik ödeme talimatı verilmektedir. HGS etiketiniz yükleme limitinin altına düştüğü zaman otomatik olarak hesabınızdan ödeme yapılmaktadır. Kredi kartınızı tanımlattığınızda HGS geçiş ücreti ekstrenize alışveriş olarak yansımaktadır.

HGS Etiketi Yükleme Ücretleri

1. Sınıf: 30 lira, 2. Sınıf: 37 lira, 3. Sınıf: 53 lira, 4. Sınıf: 67,50 lira, 5. Sınıf: 81,50 lira 

0 850 724 0 724 numaralı İş Bankası Telefon şubesini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

HGS kaçak geçiş ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki makalemize göz atabilirsiniz.

31 Aralık’da KGS yerini HGS ve OGS bırakıyor

 


4 Comments

  1. Ramis

    Hgs almak istiyorum kargoyla yollanırmi

  2. Mehmet Nadir YILMAZ

    Hep yalan söyleyip milleti kandırıyorsunuz ben bugün yani 24-10-2016 günü iş bankasında HGS etiketi aldım 15.00tl etiket bedeli aldılar nasıl bedeva bu size sruyorum

  3. civan kacmaz

    kredi kartim yok maaş musterisiyim kredi kartsız hgs alabilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.