İhtiyaç Kredisi, Konut Kredisi, Kredi, Taşıt Kredisi

Halkbank’tan 74. Yıla Özel “Halk Günü Kredisi”

Halkbank’ın 74. kuruluş yıldönümü şerefine sunmuş olduğu Halk Günü Kredisi kampanyası, çeşitli kredi alternatifleri sunuyor. Geleneksel hale gelen kuruluş yıldönümüne özel kredi kampanyaları ile İhtiyaç Kredisi, Konut Kredisi, Taşıt Kredisi […]

Halkbank’ın 74. kuruluş yıldönümü şerefine sunmuş olduğu Halk Günü Kredisi kampanyası, çeşitli kredi alternatifleri sunuyor. Geleneksel hale gelen kuruluş yıldönümüne özel kredi kampanyaları ile İhtiyaç Kredisi, Konut Kredisi, Taşıt Kredisi almak isteyen müşterilerine özel faiz oranları sunuyor.

Halk Günü İhtiyaç Kredisi, 30.000 TL’ye kadar %0,47’den başlayan faiz oranlarıyla tüm ihtiyaçlarınıza yönelik özel faiz oranı imkanı sunuyor. 5 bin TL kadar nakit ihtiyaçlarınız için 12 ayda %0,47 faiz oranından yararlanabilirken, 30 bin TL ihtiyacınız için 60 ay vadede %1,47  faiz oranı ile fırsattan faydalanabilirsiniz.

Halk Günü Konut Kredisi,hayalinizdeki eve kavuşmanızı kolaylaştıracak seçenekler sunuyor. 36 ay vadeli konut kredisi taleplerinizde aylık faiz oranı %0,99, 60 ay için %1,05, 120 ay için ise %1,09 faiz oranı uygulanıyor. Ayrıca Halkbank Konut Kredisi kampanyası ile taksit ödemelerinizi aylık veya 3’er aylık dönemlerde ödeme seçeneğine sahipsiniz.  Bunun dışında isterseniz gelir artışınızdaki beklentilere bağlı olarak yıllık artan ya da azalan taksitli, veya balon ödemeli kredi seçeneklerini seçerek, gelir beklentilerinize göre dilediğiniz şekilde kredinizi şekillendirebilirsiniz.

Halk Günü Taşıt Kredisi ise almak istediğiniz 0 km arabaya, 36 ay vadede %1,05, 60 ay vadede %1,10 faiz oranı ile sahip olabilirsiniz.

Tüm bu 74. yıla özel Halk Günü Kredisi kampanyalarından faydalanabilmek için size en yakın Halkbank şubesine gitmeniz yeterlidir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.