Kredi Kartları

Bonus Kredi Kartı Borcunu Nasıl Öğrenirim?

Garanti Bankası, Bonus Kredi Kartı başvurusu yapıp, kredi kartınız teslim edildiği zaman, Bonus kartınız ile ilgili ekstre kesim tarihi, son kullanım tarihi gibi bilgilerinize ulaşmış olursunuz. Hesap kesim tarihinden itibaren yaklaşık […]

Garanti Bankası, Bonus Kredi Kartı başvurusu yapıp, kredi kartınız teslim edildiği zaman, Bonus kartınız ile ilgili ekstre kesim tarihi, son kullanım tarihi gibi bilgilerinize ulaşmış olursunuz. Hesap kesim tarihinden itibaren yaklaşık 10 gün sonra sizin son ödeme tarihinizdir. Bu tarih hafta sonuna denk gelirse değişiklik gösterebilir ve Garanti Bankası’ndan talepte bulunarak ekstre yani hesap kesim tarihinizi yılda 2 kez değiştirebilirsiniz. Peki Bonus Card borcunuzu nasıl öğrenebilirsiniz?

Bonus Card Borcunu Telefon Bankacılığı ile Öğrenebilirsiniz

Bir telefon ile 444 0 333 numaralı telefondan, sesli yanıt sisteminden şifrenizi tuşlayarak Bonus kartınızın borcunu öğrenebilirsiniz.

Bonus Card Borcunu İnternet Bankacılığı ile Öğrenebilirsiniz

www.garanti.com.tr veya www.bonus.com.tr adresinden internet bankacılığı kullanıcı adı ve şifrenizi girerek kredi kartı menüsünden Garanti Bonus kredi kartınızın borcunu öğrenebilirsiniz.

Bonus Card Borcunu SMS ( Kısa Mesaj )  ile Öğrenebilirsiniz

“EKSTRE” yazıp “BOŞLUK” bırakarak  Garanti Bankası Bonus kredi kartınızın son 4 rakamını yazıp 3340’a kısa mesaj ile gönderdiğinizde size Sms, kısa mesaj olarak ekstre borç bilgisi, minimum ödeme tutarı, son ödeme tarihi ve kalan borç bilgileri cep telefonunuza gönderilir.

“BİLGİ” yazıp “BOŞLUK” bırakarak  Garanti Bankası Bonus kredi kartınızın son 4 rakamını yazıp 3340’a kısa mesaj ile gönderdiğinizde size Sms, kısa mesaj olarak size kullanılabilir limitiniz, kullanılabilir bonus miktarınız, dönem içi harcama tutarınız, gelecek ekstre kesim tarihinizin bilgileri cep telefonunuza iletilir.

Göndermiş olduğunuz SMS oparatörünüze istinaden ücrete tabidir. Size gelen SMS ücretleri Garanti Bankası tarafından karşılanır.


32 Comments

 1. ayhan basdinç

  ekstıremi öğrenmek istiyorum

  • Merhaba Ayhan bey,

   Ekstrenizi sadece bankanız aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Lütfen 3. kişilere itimat göstermeyin. Konuyla ilgili bilgi için bankanız ile irtibata geçiniz.

   kredibulteni.com

   • yalancılar bu bankalara inanmayın la

 2. serkan erdemci

  Extramin geldigi e posta aderesim sorun oldu e postami kaca msj atarak degistirebilirim

 3. abdülkadir aygün

  kasım 2013 tarihli garanti bonus kredi kartıma 59 tl kart aidatı gelmiştir kart aidatımın iadesini talep ediyorum

 4. erol

  Faturam gelmiyor,yetkililerle görüştüm,yinede ilgilenmedileri EN KISA ZAMANDA KARTIMI KAPATIP KURTULUYORUM,HERKESE TAVSİYEMDİR,HİZMET SIFIR….

 5. exrte gelmiyor nasıl rezil bir bankadır

 6. ismail

  yaklaşık birsaattir bilgisayar başındayım ekstremi görmeye çalışıyorum olmuyor biraz finans bankı örnekalın

  • Gsggjd

   Ozamn finans bankla çalış

  • Levent

   Finans bank en bok banka ne zaman gitsen ya gisedeki yada bireyseldeki personeller müsterileri azarliyor kaç defa tartıstim it gibiler. Garanti iyi ellerinden geldigince yardimcı olmaya calışıyorlar insanı insan hic degilse. Finans bankda paramızla rezil oluyoruz amk.

 7. exrte mı cep tele gelmesini istiyorum borcumun ne kadar oldugunu gögreniyim teşekürler

 8. gazi

  olumlu

  • Okan

   Benimde gelmiyor nekadar borcum bulmuyorum karlarimi kapatmak istiyodum

 9. tugçe yılmaz

 10. lımıt bilgleri

 11. mesut akhan

  Kiredi kartim kayboldu ve kart borcum ne kadar ogremek istiyorum

 12. veysel ertan

  ekstre neden gelmiyor ya…. ben sizin gönderdiğiniz rakamı ……harcadığımı göremiyorum….ŞUBENİZLE GÖRÜŞÜN DEMEYİN …DEFELARCA SAYISINI UNUTACAK KADAR GÖRÜŞTÜM….BİR YETKİLİ BU KONULARLA İLGİLENSİN LÜTFEN………………!!!!!!!!!!!!!!11111

 13. Süreyya İnkaya

  Emekli maaşımı sizin bankanızdan alıyorum. Ayrıca tüm bankacılık işlemlerimi sizin bankanızla yapıyorum Bir çok defalar istememe hatırlatmama rağmen hem kredi kartımın hem parakart’ın ekstreleri elektronik posta ile devamlı ve düzgün aralıklarla gönderilmemektedir. Telefonla ulaşma karmaşıklığını yenmeyi bu yaşımda beceremiyorum .BÖYLESİ BİR LAKAYDİLİĞİ BANKANIZA YAKIŞTIRAMIYORUM. lütfen EKSTRELERİN E MAİL İLE GÖNDERİLMESİ KONUSUNDA GEREİĞİNİ YAPILMASINI RİCA EDEİYORUM.

 14. borç bilgilerimi öğrenmek istiyorum

 15. borç dökümümü öğrenmek istiyorum

 16. zuhal körmen

  banka ektrası

 17. eylul 2o15 tarihli garanti bonus kredi kartıma 97tl kart aıdatı gelmiştir, KART AİDATIMIN İADESİNİ İSTİYORUM.

 18. MURAT MURAT

  GARANTI BANKASI HEP BOYLE YAPIYOR KACINCI ADRESI DEGISTIRDIM YINE GELMIYOR YINE GELMIYORR POSTANE GETIRMEZ DIYORLAR NASIL IS BU YAA

  • MURAT MURAT

   BANKA YI DEGISTIRECEGIMM AZ KALDI

 19. sadık

  evet benimde ğelmiyor faturam

 20. Ekstremin dökümünü istiyorum.

 21. Ocak2016 bonus kart dökümü

 22. BAHAR ŞENGÜR

  şubat 2016 ektremi görmek istiyorum,mail ile geliyordu bu ay niye gelmedi ??? acil cevap bekliyorum sizden

 23. fatih

  Garanti kredi kartım var. Kartımın limitinin de göründügü bir ekstre lazım.Atm den nasıl görebilirim.Yeni kart aldım bilgilendirirseniz sevinirim.

 24. Adnan Yildirim

  garanti bonus kartimin tum borcunu ogrene bilirmiyim

 25. gültekin çelik

  kredi kartı üyelik aidatı neden kaldırmıyorlar.her aramamda iptal ediyorlar artık aramaktan bıktım kartımı iptali için müracat ettim.teşekkürlür

 26. veli demiralp

  yanlışlıkla krtdi kartı talebinde bulundum bunun iptali çünkü kredi kartım var.ayrıca kart parası yani yıllık aidat kesilmiş bunun iadesinı istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.