Ana Sayfa Kredi Kartları Bonus Kredi Kartı Borcunu Nasıl Öğrenirim?

Bonus Kredi Kartı Borcunu Nasıl Öğrenirim?

Garanti Bankası, Bonus Kredi Kartı başvurusu yapıp, kredi kartınız teslim edildiği zaman, Bonus kartınız ile ilgili ekstre kesim tarihi, son kullanım tarihi gibi bilgilerinize ulaşmış olursunuz. Hesap kesim tarihinden itibaren yaklaşık 10 gün sonra sizin son ödeme tarihinizdir. Bu tarih hafta sonuna denk gelirse değişiklik gösterebilir ve Garanti Bankası’ndan talepte bulunarak ekstre yani hesap kesim tarihinizi yılda 2 kez değiştirebilirsiniz. Peki Bonus Card borcunuzu nasıl öğrenebilirsiniz?

Bonus Card Borcunu Telefon Bankacılığı ile Öğrenebilirsiniz

Bir telefon ile 444 0 333 numaralı telefondan, sesli yanıt sisteminden şifrenizi tuşlayarak Bonus kartınızın borcunu öğrenebilirsiniz.

Bonus Card Borcunu İnternet Bankacılığı ile Öğrenebilirsiniz

www.garanti.com.tr veya www.bonus.com.tr adresinden internet bankacılığı kullanıcı adı ve şifrenizi girerek kredi kartı menüsünden Garanti Bonus kredi kartınızın borcunu öğrenebilirsiniz.

Bonus Card Borcunu SMS ( Kısa Mesaj )  ile Öğrenebilirsiniz

“EKSTRE” yazıp “BOŞLUK” bırakarak  Garanti Bankası Bonus kredi kartınızın son 4 rakamını yazıp 3340’a kısa mesaj ile gönderdiğinizde size Sms, kısa mesaj olarak ekstre borç bilgisi, minimum ödeme tutarı, son ödeme tarihi ve kalan borç bilgileri cep telefonunuza gönderilir.

“BİLGİ” yazıp “BOŞLUK” bırakarak  Garanti Bankası Bonus kredi kartınızın son 4 rakamını yazıp 3340’a kısa mesaj ile gönderdiğinizde size Sms, kısa mesaj olarak size kullanılabilir limitiniz, kullanılabilir bonus miktarınız, dönem içi harcama tutarınız, gelecek ekstre kesim tarihinizin bilgileri cep telefonunuza iletilir.

Göndermiş olduğunuz SMS oparatörünüze istinaden ücrete tabidir. Size gelen SMS ücretleri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Osman Karakuşhttp://www.medjin.com
1981 İstanbul doğumlu, okur, yazar, kredikolik, parasever

32 YORUMLAR

 1. kasım 2013 tarihli garanti bonus kredi kartıma 59 tl kart aidatı gelmiştir kart aidatımın iadesini talep ediyorum

 2. Faturam gelmiyor,yetkililerle görüştüm,yinede ilgilenmedileri EN KISA ZAMANDA KARTIMI KAPATIP KURTULUYORUM,HERKESE TAVSİYEMDİR,HİZMET SIFIR….

 3. yaklaşık birsaattir bilgisayar başındayım ekstremi görmeye çalışıyorum olmuyor biraz finans bankı örnekalın

  • Finans bank en bok banka ne zaman gitsen ya gisedeki yada bireyseldeki personeller müsterileri azarliyor kaç defa tartıstim it gibiler. Garanti iyi ellerinden geldigince yardimcı olmaya calışıyorlar insanı insan hic degilse. Finans bankda paramızla rezil oluyoruz amk.

 4. ekstre neden gelmiyor ya…. ben sizin gönderdiğiniz rakamı ……harcadığımı göremiyorum….ŞUBENİZLE GÖRÜŞÜN DEMEYİN …DEFELARCA SAYISINI UNUTACAK KADAR GÖRÜŞTÜM….BİR YETKİLİ BU KONULARLA İLGİLENSİN LÜTFEN………………!!!!!!!!!!!!!!11111

 5. Emekli maaşımı sizin bankanızdan alıyorum. Ayrıca tüm bankacılık işlemlerimi sizin bankanızla yapıyorum Bir çok defalar istememe hatırlatmama rağmen hem kredi kartımın hem parakart’ın ekstreleri elektronik posta ile devamlı ve düzgün aralıklarla gönderilmemektedir. Telefonla ulaşma karmaşıklığını yenmeyi bu yaşımda beceremiyorum .BÖYLESİ BİR LAKAYDİLİĞİ BANKANIZA YAKIŞTIRAMIYORUM. lütfen EKSTRELERİN E MAİL İLE GÖNDERİLMESİ KONUSUNDA GEREİĞİNİ YAPILMASINI RİCA EDEİYORUM.

 6. GARANTI BANKASI HEP BOYLE YAPIYOR KACINCI ADRESI DEGISTIRDIM YINE GELMIYOR YINE GELMIYORR POSTANE GETIRMEZ DIYORLAR NASIL IS BU YAA

 7. Garanti kredi kartım var. Kartımın limitinin de göründügü bir ekstre lazım.Atm den nasıl görebilirim.Yeni kart aldım bilgilendirirseniz sevinirim.

 8. kredi kartı üyelik aidatı neden kaldırmıyorlar.her aramamda iptal ediyorlar artık aramaktan bıktım kartımı iptali için müracat ettim.teşekkürlür

 9. yanlışlıkla krtdi kartı talebinde bulundum bunun iptali çünkü kredi kartım var.ayrıca kart parası yani yıllık aidat kesilmiş bunun iadesinı istiyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Most Popular

Kredi Notunuz Nasıl Belirlenir

Kredi notunuz neye göre belirleniyor? Kredi notumu nasıl yükseltirim diyorsanız, aşağıda belirtmiş olduğumuz maddeleri dikkatlice okumanızı önereceğiz. Zira bu maddeler kredi notunuzu etkilemektedir. Toplam %100...

Banka Kartları ve Kredi Kartlarının İnternet üzerinden kullanıma açılması

Bankacılık Düzenleme Denetleme Kurulu’nun Şubat 2017’de aldığı bir karar ile Türkiye’deki tüm banka ve kredi kartlarının internet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılabilmesi için kart hamilinin...

Milli Ödeme Sistemi TROY

Troy Nedir? Kredi kartı, banka kartı ve ön ödemeli kartların sağ alt köşelerinde ödeme yöntemi logosu bulunmaktadır. Ülkemizde Visa ve Mastercard en çok kullanılan yöntemlerdir. BKM...

Kara liste Affı Geliyor

Tüketici ve şirketlere sicil affı ile karaliste den çıkması için yeni tasarı mecliste geçen cuma günü  torba yasada yer aldı. Kara liste affından 11...

Recent Comments

fatih elma on Kredi Notu Kaç Olmalı?
ericfinancee@gmail.com on YapıKredi WorldCard Limit Arttırma
saıt on Bankalar
Hudavendigar on Bonus Card Limit Artırma
SEBAHIDDIN Çelik on PTT Artık Kredi Veriyor.
Turan karaca on PTT Artık Kredi Veriyor.
cihan yücel on Bonus Card Limit Artırma
halil ibrahim gürsoy on Bonus Card Limit Artırma
halil ibrahim gürsoy on Bonus Card Limit Artırma
halil ibrahim gürsoy on Bonus Card Limit Artırma
Hatice Zergül Bilgütay on Finansbank CardFinans Limit Arttırma
murat yeni on Akbank
Ömer Bedir on Neden Kredi Alamıyorum?
RAMAZAN on Bankalar
imirzeali kekec on Fitch Ratings nedir, kimdir?
Erhan Uğurbaşçiçek on Bonus Card Limit Artırma
by_isyakar@hotmail.com on Neden Kredi Alamıyorum?
tuncer selçuk on Bankalar
busra.kck@hotmail.com on Kredi Kartı Borcu Yasal Takip Süreci
murat küçükkılınç on Finansbank CardFinans Limit Arttırma
aleynaçeyiznüfidehoroz on ING Bank
halil paçacı on Bonus Card Limit Artırma
şeref şahintürk on Garanti Bankası
şeref şahintürk on Garanti Bankası
saliha aydogdu on Bonus Card Limit Artırma
saliha aydogdu on Bonus Card Limit Artırma
saliha aydogdu on Bonus Card Limit Artırma
saliha aydogdu on Bonus Card Limit Artırma
mesut özkaran on Bonus Card Limit Artırma
orhan şahin on Bonus Card Limit Artırma
mustafa karaatmaca on Neden Kredi Alamıyorum?
haci karasakal on Bonus Card Limit Artırma
Müge Karakuş on Bankalar
funda boldurmaz on Bankalar
%d blogcu bunu beğendi: