Kredi Kartları

Garanti Bankası American Express Card

Dünyanın her yerinde yapacağınız alışverişlerde ve American Express Card’ın sunduğu hizmetlerle kendizi ayrıcalıklı hissedin! Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu American Express Card’ınız ile yurtiçi ve yurtdışında yapacağınız tüm restoran harcamalarında %5, […]

Dünyanın her yerinde yapacağınız alışverişlerde ve American Express Card’ın sunduğu hizmetlerle kendizi ayrıcalıklı hissedin!

Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu American Express Card’ınız ile yurtiçi ve yurtdışında yapacağınız tüm restoran harcamalarında %5, tüm otel harcamalarında ise %3 indirim kazanırsınız. Ayrıca yapacağınız her 1 TL alışverinizde 1 Membership Rewards puan kazanırsınız. Kazandığınız puanları dilerseniz hediye kataloğunda yer alan ürünlerden seçim yaparak kullanabilirsiniz. Dilerseniz de puanlarınızı American Express Seyahat ve Concierge Hattı’ndan seyahat ve hizmetlerin ödemesinde kullanabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızda diğer kredi kartlarınızda olduğu gibi American Express Card’ınız ile ATM’den nakit avans çekebilirsiniz. İsterseniz daha sonra uygun taksit ve faiz oranı seçenekleri ile geri ödeme sağlayabilirsiniz.

Atatürk Havalimanı İç Hatlar ve Dış Hatlar Terminali’nde yer alan ve her türlü eğlenme ve dinlenme ihtiyacınızı karşılayan Garanti VIP salonu Zone’da seyahatleriniz esnasında zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca İstanbul, Ankara ve İzmir’de havaalanı shuttle hizmetinden %30 indirimle faydalanabilirsiniz. Atatürk Havalimanı’nda ise American Express Card kullanıcılarına özel %50 indirimli olarak vale hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Tüm bu ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız ve henüz Garanti Bankası American Express Card’a sahip değilseniz başvuru formunu doldurarak hemen başvurunuzu yapın!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.