Kredi Kartları

Garanti Bankası Bonus Card

Garanti Bankası Bonus Card size hem harcamalarınızı taksitlendirme hem de harcamalarınızdan bonus kazanma imkanı sunuyor. Bonus Card’ınız ile tüm dünyada yapacağınız alışverişlerinizden bonus kazanırsınız ve kazandığınız bonusları anlaşmalı üye işyerlerinde […]

Garanti Bankası Bonus Card size hem harcamalarınızı taksitlendirme hem de harcamalarınızdan bonus kazanma imkanı sunuyor. Bonus Card’ınız ile tüm dünyada yapacağınız alışverişlerinizden bonus kazanırsınız ve kazandığınız bonusları anlaşmalı üye işyerlerinde bedava alışveriş keyfi yaşayarak harcayabilirsiniz. Ayrıca 200 bini aşkın Bonus üye iş yerlerinde %20’ye varan ekstra bonus kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Biriken bonuslarla daha çok bonus kazandıran Bonus Plus ve Bonus Premium’a geçebilirsiniz.

200 bini aşkın Bonus program ortaklarında taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Kartınızı dilerseniz vadesiz hesaplarınızla birleştirerek, Bonus kredi kartınızla ATM’den yapacağınız işlemlerde hesaplarınıza da ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz anda Bonus kredi kartınızla nakit avans çekebilirsiniz. MasterCard ve Visa Card olmak üzere 2 kredi kartı türünden birini de seçebilirsiniz.

Kampanyaları takip ederek Bonus kredi kartınız ile daha fazla bonus kazanabilirsiniz. Bonus Card bazı kampanya dönemlerinde, faizsiz bir şekilde ektre erteleme imkanı da sunmakta. Uçak bileti taleplerinizde de Garanti Uçuş Hattı’nı arayarak 6 aya kadar taksit seçenekleri ile uçak biletinizi alabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.