Kampanya, Kredi Kartı Kampanyaları, Kredi Kartları

Maximum Kart Aynı Zamanda Müze Kart

Türkiye İş Bankası Maximum Kart kullanıcıları artık kartlarını Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Müze ve Ören yerlerinde Müze Kart özelliği ile yılda 1 ay ücretsiz ziyaret edebilirsiniz. Maximum Kartımı Nasıl Müze […]

Türkiye İş Bankası Maximum Kart kullanıcıları artık kartlarını Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Müze ve Ören yerlerinde Müze Kart özelliği ile yılda 1 ay ücretsiz ziyaret edebilirsiniz.

Maximum Kartımı Nasıl Müze Kart Yapabilirim?

Üyeliğinizi aktif edebilmeniz için hiçbirşey yapmanıza gerek yok. Kültür ve turizim bağlı Müze Kart geçen yerlerde kart okutma bölümüne maximum kartınızı okutmanız yeterli olacaktır.

Maximum Kartımın, Müze Kart Süresini Nasıl Başlatabilirim?

Her sene 1 ay size müze kart kullanımı yapabilirsiniz.  İlk Müze ve ören yeri ziyaretinizde maxiumum kartınızı turnike veya gişelerde okuttuğunuzda, yani müze ve ören yeri girişi yaptığınızda müze kart aktif olacaktır, bu tarihden itibaren 30 gün boyunca maximum kartınızı müze kart olarak kullanabilirsiniz. 30. günün sonunda müze kart kullanımınız sona erecektir.

Tekrar kullanabilmeniz için kullandığınız yılın sona ermesi gerekmektedir. Her sene 31 Aralık tarihinde tüm maximum kart kullanıcıları için müze kart sona erer ve 1 Ocak itibari ile yenillenen Müze Kart kullanım hakkınızı istediğiniz tarihte aktif edebilirsiniz.

Maximum, Müze Kart Özelliğini İçin Diğer Önemli Koşullar

 • Müze kart özelliğini Maximum sahibi için geçerli olup Müze ve Ören yerlerinde kimlik ibraz edilmez ise Müze ve Ören yerlerine giriş yapamayabilirsiniz.
 • Kampanyaya sadece Türkiye İş Bankası kredi kartları dahildir. Ziraat Maximum, Bankamatik Kartları ve ön ödemeli kartlar dahil değildir.
 •  Türkiye İş Bankası uygunsuz kullanım tesbit ederse müze kart özelliğini iptal etme hakkını saklı tutmaktadır.

  Müze Kartın nerelerde geçtiğini öğrenmek için tıklayınız.


4 Comments

 1. oktay

  müze kartında
  yıllık kart aidatı var mı

 2. oktay

  maximum kartın yıllık aidatı var mı ne kadar

  • Oktay bey,

   Maximum Kredi Kartının senelik aidatı bulunmaktadır. Kredi kartının özelliklerine göre 40 TL ile 90 TL arasında değişmektedir.

   bilgilerinize…

 3. murat bilgin

  ziraat maximum kartlara da bu özellik verilseydi iyi olurdu..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.