Mevduat, Mevduat Kampanyaları

Emekli Maaşını Taşıma Kampanyaları

Artık isteyen herkes Emekli Maaşını istediği bankadan alabiliyor. Tabi her bankanın müşterilerine sunduğu faiz oranı, hesap işletim ücretleri gibi avantajlar veya dezavantajlar sunuyor. Kimi banka bir takım ücretler alırken kimi […]

Artık isteyen herkes Emekli Maaşını istediği bankadan alabiliyor. Tabi her bankanın müşterilerine sunduğu faiz oranı, hesap işletim ücretleri gibi avantajlar veya dezavantajlar sunuyor. Kimi banka bir takım ücretler alırken kimi banka ise emeklilere özel kampanyalar yapmış durumdalar.

Peki, Emekli maaşınızı başka bankaya nasıl transfer edebilirsiniz?

Emekli maaşınızı başka bankaya transfer etmek artık çok kolay, PTT’den alacağınız e-devlet şifresi ile turkiye.gov.tr adresi üzerinden veya T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu‘a dilekçe vererek hesabınızı size en avantajlı bankaya taşıyabilirsiniz.

En Avantajlı Emekli Maaşını Hangi Banka’dan Alırım?

Sizin için Emekli maaşınızı taşıyabileceğiniz en avantajlı bankaları araştırdık. Emekli maaşına Hesap işletim ücreti alınmamaktadır. Ve tüm bankaların kredi kampanyalarıda bulunmaktadır. Ayrıca diğer işlemler ile ilgili de avantajlar sunmaktadır.

Denizbank’a Emekli Maaşını Taşıma Kampanyası

22.01.2014 – 28.02.2014 tarihleri arasında Emekli maaşını Denizbank üzerinden 3 yıl (36 ay) almaya taahhüt eden emekliler 400 TL nakit hediye, ayrıca  fastpay uygulamasını indirmesi ve kayıt olması durumunda 50 TL nakit hediye, toplamda 450 TL nakit hediye kazanabilirsiniz.

3 yıl (36 ay) içersinde emekli maaş hesabınızı Denizbank‘dan başka bir bankaya transfer etmeniz durumunda kazanmış olduğunuz 450 TL nakit ödül hesabınızıa borç olarak yansıtılıacaktır.

Akbank’a Emekli Maaşını Taşıma Kampanyası

31.12 tarihine kadar başvuru yapıp Emekli Maaşınızı 2 yıl (24ay) Akbank üzerinden almaya taahhüt eden emekliler 6 ayda bir defa Akbank Neo kartınıza Chip para 50TL olarak yüklenecektir. 2 yılının sonunda toplamda 200 TL chip para kazanmış olacaksınız.

01 Nisan 2013 – 30 Kasım 2013 tarihleri arasında Akbank‘dan 1 defa dahil emekli maaşı almış olanlar kampanyadan yararlanamazlar.

İş Bankası’a Emekli Maaşını Taşıma Kampanyası

31 Mart 2014 tarihine kadar Emekli maaşını ilk kez Türkiye İş Bankasına taşıyan ve ilk maaş ödemelerini takip eden ayda Maximum kredi kartına 50TL MaxiPuan kazanabilirsiniz. Ayrıca, Emekli maaşınız bağlandıktan sonraki 3 ay içerisnde faturanıza otomatik ödeme verirseniz  extra %20 ilave MaxiPuan kazanabilirsiniz.

Garanti Bankasına Emekli Maaşını Taşıma Kampanyası

Emekli maaşını Garanti bankasına taşıyan ve 1 sene (12 ay) boyunca Emekli maaşını Garanti bankasından almayı taahhüt ederek çeyrek altın kazanabilirsiniz.  Çeyrek altın, Garanti altın hesabınıza gram olarak yüklenmektedir.

1 sene (12ay) sözünde durmayan Emekli maaşını başka bankaya taşıyanların almış oldukları altın hesaplarına borç olarak yansıtılacaktır.

Finansbank’a Emekli Maaşını Taşıma Kampanyası

Minimum 500 TL ve üzeri emekli maaşınızı 2 yıl (24 ay) boyunca Finansbank‘dan almak ve kredili mevduat hesabı açan emekliler nakit 200 TL kazanabilirsiniz.

Eğer 1 Aralık 2012 – 12 Mart 2013 tarihleri arasında emekli maaşınızı Finansbank üzerinden aldıysanız kampanyadan yararlanamazsınız.


3 Comments

  1. satılmış

    Emekli maaşımı taşıyarak 25000 kredi almak istiyorum

  2. refik arsan

    denizbanktan alanlar dikkat sahte ve parelel hesaplar açılarak bloke konuluyor……maaşa bloke konuluyor…..başka bankaya taşıyamıyorlar…sahte kredlili mevduat hesapları açılıyor….denizbaktan alanlar dikkat maaşlarınızını e devletten kontrol edin…….maaşınızı kesintiye uğrayabilir….denizbanktan alanlar dikkat haberiniz olmadan hesaplar açılmış olabilir…dikkat…

  3. Kamudan emekliyim Ziraat bankası maaş alıyorum Mersinde oturuyorum maaşı Garanti bankasına taşımak istiyorum Leyla Baturay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.