Ana Sayfa Mevduat Emekli Maaşını Taşıma Kampanyaları

Emekli Maaşını Taşıma Kampanyaları

Artık isteyen herkes Emekli Maaşını istediği bankadan alabiliyor. Tabi her bankanın müşterilerine sunduğu faiz oranı, hesap işletim ücretleri gibi avantajlar veya dezavantajlar sunuyor. Kimi banka bir takım ücretler alırken kimi banka ise emeklilere özel kampanyalar yapmış durumdalar.

Peki, Emekli maaşınızı başka bankaya nasıl transfer edebilirsiniz?

Emekli maaşınızı başka bankaya transfer etmek artık çok kolay, PTT’den alacağınız e-devlet şifresi ile turkiye.gov.tr adresi üzerinden veya T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu‘a dilekçe vererek hesabınızı size en avantajlı bankaya taşıyabilirsiniz.

En Avantajlı Emekli Maaşını Hangi Banka’dan Alırım?

Sizin için Emekli maaşınızı taşıyabileceğiniz en avantajlı bankaları araştırdık. Emekli maaşına Hesap işletim ücreti alınmamaktadır. Ve tüm bankaların kredi kampanyalarıda bulunmaktadır. Ayrıca diğer işlemler ile ilgili de avantajlar sunmaktadır.

Denizbank’a Emekli Maaşını Taşıma Kampanyası

22.01.2014 – 28.02.2014 tarihleri arasında Emekli maaşını Denizbank üzerinden 3 yıl (36 ay) almaya taahhüt eden emekliler 400 TL nakit hediye, ayrıca  fastpay uygulamasını indirmesi ve kayıt olması durumunda 50 TL nakit hediye, toplamda 450 TL nakit hediye kazanabilirsiniz.

3 yıl (36 ay) içersinde emekli maaş hesabınızı Denizbank‘dan başka bir bankaya transfer etmeniz durumunda kazanmış olduğunuz 450 TL nakit ödül hesabınızıa borç olarak yansıtılıacaktır.

Akbank’a Emekli Maaşını Taşıma Kampanyası

31.12 tarihine kadar başvuru yapıp Emekli Maaşınızı 2 yıl (24ay) Akbank üzerinden almaya taahhüt eden emekliler 6 ayda bir defa Akbank Neo kartınıza Chip para 50TL olarak yüklenecektir. 2 yılının sonunda toplamda 200 TL chip para kazanmış olacaksınız.

01 Nisan 2013 – 30 Kasım 2013 tarihleri arasında Akbank‘dan 1 defa dahil emekli maaşı almış olanlar kampanyadan yararlanamazlar.

İş Bankası’a Emekli Maaşını Taşıma Kampanyası

31 Mart 2014 tarihine kadar Emekli maaşını ilk kez Türkiye İş Bankasına taşıyan ve ilk maaş ödemelerini takip eden ayda Maximum kredi kartına 50TL MaxiPuan kazanabilirsiniz. Ayrıca, Emekli maaşınız bağlandıktan sonraki 3 ay içerisnde faturanıza otomatik ödeme verirseniz  extra %20 ilave MaxiPuan kazanabilirsiniz.

Garanti Bankasına Emekli Maaşını Taşıma Kampanyası

Emekli maaşını Garanti bankasına taşıyan ve 1 sene (12 ay) boyunca Emekli maaşını Garanti bankasından almayı taahhüt ederek çeyrek altın kazanabilirsiniz.  Çeyrek altın, Garanti altın hesabınıza gram olarak yüklenmektedir.

1 sene (12ay) sözünde durmayan Emekli maaşını başka bankaya taşıyanların almış oldukları altın hesaplarına borç olarak yansıtılacaktır.

Finansbank’a Emekli Maaşını Taşıma Kampanyası

Minimum 500 TL ve üzeri emekli maaşınızı 2 yıl (24 ay) boyunca Finansbank‘dan almak ve kredili mevduat hesabı açan emekliler nakit 200 TL kazanabilirsiniz.

Eğer 1 Aralık 2012 – 12 Mart 2013 tarihleri arasında emekli maaşınızı Finansbank üzerinden aldıysanız kampanyadan yararlanamazsınız.

3 YORUMLAR

  1. denizbanktan alanlar dikkat sahte ve parelel hesaplar açılarak bloke konuluyor……maaşa bloke konuluyor…..başka bankaya taşıyamıyorlar…sahte kredlili mevduat hesapları açılıyor….denizbaktan alanlar dikkat maaşlarınızını e devletten kontrol edin…….maaşınızı kesintiye uğrayabilir….denizbanktan alanlar dikkat haberiniz olmadan hesaplar açılmış olabilir…dikkat…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Most Popular

Kredi Notunuz Nasıl Belirlenir

Kredi notunuz neye göre belirleniyor? Kredi notumu nasıl yükseltirim diyorsanız, aşağıda belirtmiş olduğumuz maddeleri dikkatlice okumanızı önereceğiz. Zira bu maddeler kredi notunuzu etkilemektedir. Toplam %100...

Banka Kartları ve Kredi Kartlarının İnternet üzerinden kullanıma açılması

Bankacılık Düzenleme Denetleme Kurulu’nun Şubat 2017’de aldığı bir karar ile Türkiye’deki tüm banka ve kredi kartlarının internet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılabilmesi için kart hamilinin...

Milli Ödeme Sistemi TROY

Troy Nedir? Kredi kartı, banka kartı ve ön ödemeli kartların sağ alt köşelerinde ödeme yöntemi logosu bulunmaktadır. Ülkemizde Visa ve Mastercard en çok kullanılan yöntemlerdir. BKM...

Kara liste Affı Geliyor

Tüketici ve şirketlere sicil affı ile karaliste den çıkması için yeni tasarı mecliste geçen cuma günü  torba yasada yer aldı. Kara liste affından 11...

Recent Comments

fatih elma on Kredi Notu Kaç Olmalı?
ericfinancee@gmail.com on YapıKredi WorldCard Limit Arttırma
saıt on Bankalar
Hudavendigar on Bonus Card Limit Artırma
SEBAHIDDIN Çelik on PTT Artık Kredi Veriyor.
Turan karaca on PTT Artık Kredi Veriyor.
cihan yücel on Bonus Card Limit Artırma
halil ibrahim gürsoy on Bonus Card Limit Artırma
halil ibrahim gürsoy on Bonus Card Limit Artırma
halil ibrahim gürsoy on Bonus Card Limit Artırma
Hatice Zergül Bilgütay on Finansbank CardFinans Limit Arttırma
murat yeni on Akbank
Ömer Bedir on Neden Kredi Alamıyorum?
RAMAZAN on Bankalar
imirzeali kekec on Fitch Ratings nedir, kimdir?
Erhan Uğurbaşçiçek on Bonus Card Limit Artırma
by_isyakar@hotmail.com on Neden Kredi Alamıyorum?
tuncer selçuk on Bankalar
busra.kck@hotmail.com on Kredi Kartı Borcu Yasal Takip Süreci
murat küçükkılınç on Finansbank CardFinans Limit Arttırma
aleynaçeyiznüfidehoroz on ING Bank
halil paçacı on Bonus Card Limit Artırma
şeref şahintürk on Garanti Bankası
şeref şahintürk on Garanti Bankası
saliha aydogdu on Bonus Card Limit Artırma
saliha aydogdu on Bonus Card Limit Artırma
saliha aydogdu on Bonus Card Limit Artırma
saliha aydogdu on Bonus Card Limit Artırma
mesut özkaran on Bonus Card Limit Artırma
orhan şahin on Bonus Card Limit Artırma
mustafa karaatmaca on Neden Kredi Alamıyorum?
haci karasakal on Bonus Card Limit Artırma
Müge Karakuş on Bankalar
funda boldurmaz on Bankalar
%d blogcu bunu beğendi: