Mevduat

Enpara.com’un Hizmetleri ve Avantajları Nelerdir?

Reklamlarda isminden sıkça sözettiren Enpara.com müşterilerine sadece dijital bankacılık ile hizmet vermeyi hedefleyen Finansbank‘ın kuruluşudur.  Enpara.com‘un amacı müşterilerini banka şubelerinde sırabeklemek yerine dijital banka uygulamaları ile karşılamak. Şube olmamasının maliyet avantajının […]

Reklamlarda isminden sıkça sözettiren Enpara.com müşterilerine sadece dijital bankacılık ile hizmet vermeyi hedefleyen Finansbank‘ın kuruluşudur. 

Enpara.com‘un amacı müşterilerini banka şubelerinde sırabeklemek yerine dijital banka uygulamaları ile karşılamak. Şube olmamasının maliyet avantajının karşılığında mevduat hesaplarına zengin faiz ve EFT, Havale hesap işletim ürceti veya komisyonu almamaktadır.

Enpara.com Hizmetleri / Ürünleri

Enpara.com şuan itibari ile Vadesiz Mevduat Hesabı, Vadeli Mevduat Hesabı, Birikim Hesabı, Altın Hesabı ve Encard ile hizmet vermektedir.

Açılan hesaplardan herhangi bir işletim ücreti alınmamakla beraber TL işlemlerinizde de sizden herhangi bir ücret alınmamaktadır. Fakat size Finansbank  dışında giden veya gelen yabancı para transferi için 15 TL (BSMV dahil) ücret almaktadır. Ayrıca, Yurt içinde diğer ATM’lerinden para çekmek ve sms ile bilgilendirme işlemlerinden ücret alınmaktadır.

Enpara.com’un kredi veya kredi kartı şuan itibari ile bulunmamaktadır.

Enpara.com Zengin Faiz Oranları

Günlük 32 Gün 46 Gün 92 Gün 182 Gün
TL % 7,50 % 8,00 % 8,25 % 8,30 % 8,40
USD % 3,25 % 3,50 % 3,75
EUR % 3,25 % 3,50 % 3,75

0-500.000 TL ‘ye kadar olan mevdutlar için geçerlidir. Güncelleme : 17.04.2013

Enpara.com Avantajları

Enpara.com’un şubesi olmaması ve tüm işlemlerinizi internet bankaclığı ve telefon bankacılığı ile yapılıyor olması enpara.com müşterilerilerine büyük avantaj sağlamaktadır. Bir diğer avantajı ise mevduat hesabınıza verdiği zengin faiz oranıdır.

Enpara.com DezAvantajları

En para.com’un en büyük dezavantajı ise Finansbank haricindeki bankalardan gelen yabancı para transferi ve giden yabancı para transferinden ücret almasıdır.


2 Comments

  1. bahtiyar

    yurtiçi havale ve eft’ler ücretsiz belirtirseniz iyi olur.

  2. ozy

    Verilmiş bilgi yanlıştır. Enpara havale ve EFT’den ücret almıyor. Ayrıca diğer bankaların kredi kartlarını da ücret ödemeden ödeyebiliyorsunuz. Madem bilgi veriyorsunuz doğru bilgi verin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.