Mevduat

Garanti Bankası Altın Salısı

Garanti Bankası‘ndan yeni evlenenlere düğün takıları için ya da birikim amaçlı evde altın biriktirenlere özel altın yatırım fırsatı! Fiziki olarak elinizde bulunan bilezik, yüzük, küpe, çeyrek altın, cumhuriyet altını gibi […]

Garanti Bankası‘ndan yeni evlenenlere düğün takıları için ya da birikim amaçlı evde altın biriktirenlere özel altın yatırım fırsatı!

Fiziki olarak elinizde bulunan bilezik, yüzük, küpe, çeyrek altın, cumhuriyet altını gibi ziynet eşyalarınızı Garanti Bankası’na getirin, uzman eksperlerce altınlarınızın değeri gram bazında belirlenerek güvenli bir şekilde Garanti Bankası hesabınıza yatırılsın. Altın Salısı kapsamında, altınlarınızı Salı günleri Garanti Bankası’nın belirlediği şubelerine getirerek altınlarınızı güven içerisinde değerlendirebilirsiniz.

Hesabınıza yatırılan gram altınlarınızı dilerseniz biriktirebilir, dilerseniz 24 saat ulaşabileceğiniz hesabınızdan ihtiyacınız kadarını nakit ya da altın olarak çekebilirsiniz. Üstelik altın hesabınız için hesap işletim ücreti de ödemezsiniz. Ayrıca altınlarınızı vadeli altın hesabında değerlendirerek altınlarınızdan altın kazanabilirsiniz.

Altın Salısı kapsamında genel özellikler aşağıdaki gibidir:

  • Garanti Bankası’na getireceğiniz fiziki altınların saf altın karşılığı Altın Hesabı‘na yatırılır.
  • Dilediğiniz zaman dilediğiniz tutardaki altını nakde çevirebilirsiniz. Günün 24 saati ulaşabileceğiniz hesabınızda, altın işlemlerinizi şubelerimiz, İnternet Şubesi, Alo Garanti ve Paramatikler aracılığıyla yapabilir, istediğiniz zaman diğer altın hesaplarına da havale yapabilirsiniz.
  • Dilerseniz altınınızı vadeli altın hesabında değerlendirerek altın kazanabilirsiniz.
  • Garanti Bankası Altın hesaplarından hesap işletim ücreti alınmamaktadır.
  • Diğer tasarruf mevduatlarında olduğu gibi, altın hesaplarının da 50.000 TL’lik kısmı devlet güvencesi altındadır.

1 Yorum

  1. ibrahim

    70 gram
    altın 1 yıllık getirisi nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.