Kredi, Taşıt Kredisi

Taşıt Kredisi Türleri Nelerdir?

Hayallerinizi süsleyen arabaya sahip olmak için paranızın birikmesini beklemenize gerek yok! Bütçenize uygun ödeme seçenekleri ile satın almak istediğiniz arabaya kavuşmanız artık çok kolay.. Tek yapmanız gereken almak istediğiniz otomobile […]

Hayallerinizi süsleyen arabaya sahip olmak için paranızın birikmesini beklemenize gerek yok! Bütçenize uygun ödeme seçenekleri ile satın almak istediğiniz arabaya kavuşmanız artık çok kolay.. Tek yapmanız gereken almak istediğiniz otomobile karar vermek..

Alacağınız arabanın ilk sahibi olmak istemez miydiniz? Birlikte yolculuk yapacağınız her an arabanızın bakım geçmişini bilmek size yolculuk esnasında huzur verecektir. 0 km ve sıfır model bir araba almak istiyorsanız bankaların 0 km taşıt kredileri tam size göre! Otomotiv firmaları bankalar ile yapmış oldukları anlaşma neticesinde markalarında özel faiz oranı uygulayabilmektedir. Bunun dışında sizde dilerseniz herhangi bir banka ile görüşerek 0 km taşıt kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için banka şubesi sizden, alacağınız otomobile ait firma tarafından hazırlanmış olan proforma fatura talep edecektir. Ayrıca otomobil şirketlerinin kredi finansman servisleri ile sıfır araçlar için sunulan özel kredi fırsatlarından da faydalanabilirsiniz. 24 aya kadar 0 faiz ya da balon ödeme seçenekleri ile bütçenize en uygun taşıt kredisini seçebilirsiniz.

0 km araba almak için henüz bütçeniz yeterli değil ise siz de ikinci el araba satın almayı düşünebilirsiniz. İstediğiniz özelliklere yönelik ikinci el arabayı bulduktan sonra bankaların ikinci el taşıt kredisi fırsatlarını inceleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz. 2. el araba alımında banka şubesi sizden araç noter satış belgesi ya da araç ruhsat fotokopisi isteyecektir.

Taşıt kredisinin ayrıca tekne kredisi ve motosiklet kredisi olmak üzere 2 farklı türü daha mevcuttur. Yine taşıtta olduğu gibi tekne ya da motosiklet alımlarınızda kredi başvuru süreçlerini aynen uygulayabilirsiniz. Eğer düşük tutarlı bir kredi kullanacaksanız, alacağınız motosiklet ya da araca ipotek konulmadan ihtiyaç kredisi de kullanabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.